Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

rozrząd


waldec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj 2 raz .

Tak z ciekawości pytam ile was kosztowała wymiana rozrządu(cały) bez pompy

podam wam cenę z robocizną co prawda wymieniałem w maju ale to bez różnicy 320 PLN ,bez moich części

do leona chciał 450 zł (ten droższy).

Pytam się go o co biega to gość mi mówi że on i tak na tym zarobi, części nowe bo mi pokazywał przed montażem

Powiedział że on wie jakie są ceny i też się dziwi jak ludzi naciągają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to mógł Ci wymienić pasek i ewentualnie napinacz. Komplet części do rorządu jest zdecydowanie droższy. Czasami pseudofachowcy tak robią, że wymienią tylko pasek i napinacz a później są problemy (zatarta inna rolka, zerwany pasek itp. itd). Ja jak w zeszłym roku wymieniałem kompletny rozrząd w dti to za same części (napinacz automat, rolki 2 szt, pasek rozrządu, pasek akcesoriów, koło pasowe, pompa wody) zapłaciłem ok 800zł. Taki zestaw można nazwać kompletnym rozrządem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiedziałem że znajdą się niedowiarki ale to prawda ,wymiana rozrządu czyli pasek ROLKI napinacza i coś jeszcze ale pamięc juź nie ta ha ha.Było tych części.Na koniec powiem że to mój kumpel od ok 25 lat ,jak wyjeżdżał za granice to inni mechanicy mieli żniwa a jak wracał to dostać się do nigo to cud.

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ten post? Chciałeś się pochwalić jak tanio wymieniłeś rozrząd i wykazać, że reszta to ciemniaki i przepłacają? Fajnie, że jest gościu, który robi dobrze i tanio. Podaj na niego namiary w odpowiednim dziale żeby i inni mogli skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego robpap czy jakoś tam ,tak chciałem się pochwalić i co ulżyło tobie.Jeżeli myślenie i wnioskowanie sprawia ból to mi żal takich jak ty.Po prostu pokazałem że można w Polsce nie ściągać haraczy bo pojechałeś do jego królewskiej mości mechanika i masz mu zapłacić tyle ile żąda bo inni są drożsi ha ha.A poza tym ja sam mu mówię już jakiś rok że ma podnieść ceny a i tak będą do niego jeździć.Oczywiście jak nie daje sam rady zawsze mówi jedź tam i tam bo ja nic nie wymyślę.Może to kolegę zrazić ale on nie ma kompa po prostu jest z tego typu mechaników którzy się uczyli bo chcieli a nie musieli.Powiem tak np.ominięcie immo bo padło ,zapłaciłem elektronikowi 150 zł, jemu chociaż jechał z moim kompem ok 80 km w 2 str. wziął 20 zł.Na komputerze na puckiej w Bydgoszczy gościu jak mi sprawdzał to sam mówił że immobilajzer jest dobrze że kąty wtrysków dobre ,a jak mu powiedziałem o ominięciu immo to go zatkało i podsunął rachunek.A tera jeżeli się obraziłeś to przepraszam ale tak już mam jak ty mi tak ja tobie.Ale nie jestem Pis-owcem.

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy

 

Dodano: 08 lis 2012 - 19:04

Zapomniałem dodać że jak się zgodzi to podam jego namiary gdyż szanuję jego prywatność .Mogę powiedzieć że woj Kuj_Pom .powiat Nakielski .Podaję adres : Rafał Stachowiak, Kcynia ul. Szubińska 10a nr.tel. nie chce aby podawać bo ma tylko prywatny.

Edytowane przez waldec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!