Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic I 2000


syloli

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze co mi się rzuciło w oczy to licznik od automatu, a skrzynia manualna.

To jest scenic I phII.

Zdjęcia zrobione tak, że widać auto, ale wad już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważja na ten komis (Ruda Śląska).Kupowałem tam moje Megane ( w 2008 roku ).Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia opisu auta jak je kupowałem bo napisane było że auto ma ABS a nie miało.Do tego podmienili mi akumulator (pierwszy samochód byłem napalony itp. ;) )i uszkodzili klamkę od wewnątrz.Pozatym na zdjęciach widać że autko długo nie może się sprzedać.Jaka piękna zieleń na drzewach.

Edytowane przez boban666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pierwsze co mi się rzuciło w oczy to licznik od automatu, a skrzynia manualna."

Co to znaczy? Bo ja blondynka w pełnymn tego słowa znaczeniu...

Blond włosy mogą być akurat atutem ;) ;)

Wygląda na to, że coś było kombinowane z tym autem. Albo od nowości była skrzynia automatyczna i zmieniono ją na zwykłą, manualną, albo od nowości była skrzynia manualna, a zmieniono licznik na pierwszy lepszy od skrzyni automatycznej. Prawdopodobnie z mniejszym niż na oryginalnym liczniku przebiegiem.

Żeby mieć pewność musiała byś wziąć numer nadwozia VIN i udać się do ASO w celu weryfikacji. Jak auto było też serwisowane a ASO to podadzą Ci orientacyjny przebieg i co było robione w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałka objechana jak po 200 tyś.

Dziękuje za odp.

Wczoraj w rudzie byłam obejrzeć tego pierwszego scenica i chciałam w poniedziałek go kupić - ale jako typowa blondynka zaczęłam szukać...

Co do tego drugiego to jest on 124 km ode mnie i nawet nie jade go zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te blondynka ;).Nie napalaj się tak :).Ja naprawdę się nacialem w tym komisie.Cwaniaki na każdym kroku.Po kilku tygodniach będziesz żałować decyzji i przeklinac Renualt.Pozatym to jest składak bo oglądałem go wczoraj na żywo (mam 5 km do tego komisu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynka napaliła się na scenika ale już nie tego. Że to składak dowiedziałam się dzięki forum i na pewno go nie kupiE.

Miałam już kiedyś megana ale go roztrzaskałam a drugie auto w domu to clio. Trzeba szukać dalej. Mam w tym problem, że muszę się pozbyć golfa III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Słuchaj ja też szukam z tym że Scenic II i naprawdę trzeba fest uważać.Ja już dobrych kilka aut obejrzałem i naprawde na zdjęciach super na żywo tak samo ale jak już zaczniesz się przyglądać to zaczynają wychodzić różne buble.Także powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj linki do ogłoszeń, postaramy się ocenić chociaz po zdjęciach. Nigdy to nie uchroni przed "szczepem" ale chociaz będzie można wykluczyć te najgorsze "rodzyny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!