Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Klamka nie otwiera drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak jest ciepło działa jak jest zimno nie działa.

Dokładnie jak centralny zamek otworzy zamek klamka z zewnątrz w lewych drzwiach nie otwiera ich. Należy otworzyć od środka. Po tej operacji do momentu ponownego zamknięcia centralnym działa otwieranie bez zarzutu.

Jak zaznaczyłem na początku przy temperaturach +5 działało OK przy temperaturze 0 do +5 raz tak raz nie a przy temp poniżej zera nie działa wcale.

Proszę o poradę lub link do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem i na dodatek też w tylnych drzwiach po lewej stronie! Zdjąłem boczek i niby wszystko jest ok. a klamka od zewnątrz i tak nie za każdym razem otwiera drzwi. Jedynymi rozwiązaniami jakie znalazłem jest otwieranie od środka,lub od zewnątrz,ale wtedy trzeba najpierw dopchnąć drzwi,a następnie dopiero pociągnąć za klamkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!