Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z Odpalaniem na Benzynie


sander296

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Renault Scenic 1,6 8V 1997rok, Problem wygląda następująco przy odpalaniu silnika na benzynie (silnik Benzyna + Gaz) silnik pochodzi przez 30 sec zależności od dawanych mu obrotów, przy obrotach 3-4tys silnik gośnie z braku benzyny (oczywiście pełen zbiornik paliwa) po włączeniu zapłony i wysłuchania pompowania paliwa przez pompę paliwowa silnik odpala i znowu to samo, Myślałem ze to wina nieszczelnego układu paliwowego lecz to nie to, Czy ktoś może sie spotkał z czymś takim w swoim samochodzie proszę o odpowiedź gdyż jet to dość problematyczne, w skórcie Silnik po odpaleniu na benzynie pochodzi przez chwile nastepnie gaśnie i tak moża cały dzień włączać zapłon i odpalać. HELLP

Edytowane przez sander296
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co do instalacji gazowej to sam mogę sobie wybierać czy chce jeździć na samej benzynie czy sam gaz lub odpala na benzynie po kilku minutach przechodzi na gaz. Ale problem jest niestety na samej benzynie, jak i na pozostałej opcji.

 

Dodano: 29 gru 2012 - 12:29

problem został rozwiązany, wyjąłem dziś pompę paliwową i dokładnie ja wyczyściłem, gdyż na spodzie znajdowało się sporo paprochów zapewne z win złej benzyny. Poskręcałem wszystko do kupy odpaliłem zrobiłem jazdę próbna i auto chodzi jak żyleta ;]

P.S przy odkręcaniu listwy w której znajduje sie gniazdo zapalniczki, trzeba uważać i robić to bardzo delikatnie gdyż ja urwałem mocowanie ;] Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!