Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam problem mianowicie wczoraj wracałem od Koleżanki jechałem 160km/h i auto nagle straciło moc nie reagowało na pedał gazu po czym auto ustało , nie zapaliły się kontrolki , nie wyskoczył check engine , zepchnąłem auto w możliwie bezpieczne miejsce , próbowałem odpalić, odpaliła na chwilę ale na dwa gary po dodaniu gazu zgasła, ściągnąłem auto do domu pod domem odpaliła ładnie wszystko po chwili ostrej jazdy jak się nagrzała znowu to samo i już nie odpaliła ,jakieś 500km temu wymieniłem przewody zapłonowe ,filtr paliwa, filtr powietrza, świece , auto ma iskrę paliwo dochodzi ale nie odpala.

 

Proszę nie gniewać się jeśli post w złym dziale , bardzo dużo czytałem postów po powrocie do domu ale nie znalazłem nic co by mi pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakaś różnica w cewkach ? bo orginalne mam sagema a te co dokupiłem to nie mają logo i mają inne mocowanie na silniku ale wtyczki te same , najpierw padła mi jedna sagema i wymieniłem i było wszystko ok ale właśnie wczoraj pojawiły się takie objawy, jak mogę sprawdzić cewkę ?

Edytowane przez DamianTRN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz te cewki bez plastikowych obudów, to nie są to cewki od Twojego auta. To są cewki od silnika 2.0 (F3R). Powinieneś mieć obie w obudowach, jedna z białą wtyczką, druga z czarną wtyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gośc od którego je kupiłem po prostu nabił mnie w butelkę

 

Dodano: 17 lut 2013 - 15:28

tylko jedno mnie zastanawia że jak lewa od strony rozrządu była oryginalna a 2 od 2.0 to auto chodziło dobrze przez jakieś 500km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W takim razie jak zbiorę pieniądze to wymienie na takie jak trzeba i powiem co dalej w temacie

dzaieki za pomoc

 

Dodano: 19 lut 2013 - 05:00

Dogadałem się z Gościem i mi wymieni na takie jak trzeba , więc w ciągu tygodnia powinno wszystko być zrobione :lol:

 

Dodano: 04 mar 2013 - 10:40

i utkneliśmy w miejscu , brak cewek :)

 

Dodano: 26 cze 2013 - 22:08

koledzy mam nadal problem po wymianie cewek nic się nie zmieniło nie chce odpalić , co może być przyczyną ?

Edytowane przez DamianTRN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe przewody zapłonowe, nowe świece , wymieniony filtr paliwa i filtr powietrza , iskra jest powiedział bym że idealna , znalazłem uszkodzony czujnik (chyba to czujnik bo tak naprawdę pewności nie mam co to) zaraz będę szukać do czego to jest

 

Dodano: 27 cze 2013 - 10:30

Do czego służy ten czujnik ?

 

thumb_hosting_zdjec_1372321699__dsc_0183.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1372321769__dsc_0182.jpg

 

z góry dziękuje za pomoc ;) którą nie raz tu otrzymałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!