Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak odcięcia dopływu paliwa przy maksymalnych obrotach i problem z benzyną po powrocie z LPG


krisy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Megi II 1.6 16V z 2003 roku przebieg 170tys Benzyna+Lpg

 

W sumie mam dwa spore problemy z nią które zaczeły się tydzień temu od jednej sytuacji. Gdy chciałem ruszyc na benzynie to samochód szarpnął i zgasł, po odpaleniu miał obroty na jałowym w okolicach 1100 lecz najbardziej nie pokojące było że przy zmianie biegów (okolice 3tys) obroty spadały tylko do 2000-2100 tak samo na gazie. dojechałem do domu postawiłem go na parkingu, odstał trochę i się unormowało. Eh tak tylko myślałem.... Na drugi dzień z rana na beznycnie jechał oki lecz po przełączeniu na LPG jest problem z powrotem na PB ponieważ czasami przejade na PB 100m a czasami 1km i przestaje reagować na pedał gazu jak by brakło benzyny obroty spadają i czasami przy obrotach 1tys znowu złapie i idzie dalej a czasami zgaśnie i cięzko odpala jak by nie było paliwa. Gdy już załapię to muszę przełaczyć go na LPG bo inaczej chwilę pochodzi , traci obroty i gaśnie. Dzieje się tak tylko gdy przerzucę go na LPG a gdy jest zimny i nie zdazy załaczyc LPG idzie bez najmniejszego problemu. Byłęm z tym u gaziarzy co zakładali mi instalacje i po podlączeniu pod kompa stwierdzili ze wszystko jest oki z LPG i wysłali mnie z pompą paliwową do elektryka w celu sprawdzenia. Prócz tego chciałem sprawdzić odcięcie paliwa i co się okazało że przy obrotach 6500 tylko trzęsię budą a odcięcia brak:/ wczesniej wiem że było bo instalacje mam od miesiąca i sprawdzałem wcześniej przed tą całą sytuacją że po przekroczeniu 6tys odcinka działało dobrze. Co poradzicię?? czy to naprawdę może być wina pompy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!