Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane kurier


Gość GazMajster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GazMajster

Podążając za pomysłem Auto Pomoc, proponuję temat kuriera.

Otóż także na pewnym forum francuskich samochodów (najdziwniej wyglądających, choć bardzo fajnych i ciekawych, których nazwa zaczyna się na "T"), proponuję założyć temat Megane Kuriera.

Idea jest taka, że wszyscy forumowicze mieszkają w róznych krańcach Polski i jeżdżą tu i ówdzie po kraju. Wiemy, że przesyłki są drogie i nie koniecznie docierają na czas.

I tak np. mieszkam w mieście X i potrzebuję przłać paczuszkę do miasta Y. Ktoś jedzie z miasta Z przez miasto X do miasta Y. Tym samym mógłby zabrać paczuszkę, bo to nic nie kosztuje. Jest pewność, że dojedzie szybko i to za darmo.

Proponuję wpisy, że gość Kowalski wyjeżdża dnia tego i tego, o godzinie tej i tej i jedzie tu i tu. Jeśli ktoś coś ma, niech kontaktuje się z kierowcą i w ten sposób temat rozwiązany.

Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pomysł dobry...oczywiście każdego to musi być dobrowolna wola aby przesyłki przy okazji dostarczać bo to jednak trochę poświęcenia kosztuje..:)

 

Ale niech... będę pierwszym ochotnikiem.....codziennie kursuję Katowice- Tychy, czasem Katowice- Kraków i Katowice- Bytom....wiem ze te odległości to nic...ale to są moje stałe kursy...gdyby ktoś się znalazł chętny to służę pomocą...natomiast co do dalszych tras to dam znać....

 

Np... w najbliższym czasie będę jechał do :) Poznania na :) :) spocik :) :)...więc jak ktoś nie jedzie...to po drodze mogę zabrać paczuszkę...np z opłatkiem aby za pomocą kuriera podzielić się z nami, którzy tam będą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane z innych for, ale praktyczna sprawa. Jak już pisałem w innym temacie, obecnie nie mam zbytnio czasu na jakieś modyfikacje skryptów, ale dobrym rozwinięciem byłby system który informawałby o przyszłych kursach użytkowników.

Ja również przyłączam się do projektu, poruszam się na trasach Poznań - Koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!