Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 1.4 lpg


Norskee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z tym, że moje punto zostało skasowane w wyniku kolizji muszę szukać jakiegoś w miarę taniego auta.

W oczy rzuciło mi się Megane z 1997r z lpg, ale nie wiem na co patrzeć w takim samochodzie i nie znalazłem nic na temat awaryjności tego samochodu i jednostki.

 

Uprzejmie proszę o rzucenie okiem na autko:)

 

http://tablica.pl/oferta/renault-megane-1-4-gaz-ekonomiczny-polecam-1997-CID5-ID2HarF.html#69423b07d6;r:1;s:200

 

po numerze telefonu można domyślić się, że nie jest to handlarz i próbował wcześniej sprzedać auto za 3600(albo 3800, nie mogłem rozczytać dokładnie archiwum)

czy megane mk1 ph1 1.4 można uznać za mało awaryjne i tanie w naprawach auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Mam dokładnie takie samo auto jak na ogłoszeniu i pierwsze co zrobiłem po zakupie to kupilem pokrowce na siedzenia gdy siedzenia są jasne i łatwo je zbrudzić. Co do usterek raczej nic nadzwyczajnego, wiadomo, że pewne cześci się zużywaja i trzeba wymieniać. Co do kosztów części zalezy od firmy z jakiej pochodzi część. Ogolnie polecam oszczedny, wygodny i sportowy, a w dodatku dziewczyna sie podoba :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź, widać po zdjęciach, że jest coś z nim nie tak? np. tylna belka, źle spasowane elementy itp. nie miałem nigdy okazji się przyglądnąć megance i dlatego potrzebuję pomocy pod tym względem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej wszystko w porzadku, bynajmniej na zdjęciach nic nie widac poza jednym ale to chyba od swiatla jakby lekka rysa na tylnej klapie i drzwiach od lewej strony, jeśli to to to możesz uciąć ok 100 lub 200 zl. Najlepiej oglądnąc na żywo i mieć przy sobie jakiegos mechanika lub kogos kto sie zna albo i kolege, ktory bedzie go udawał i zadawal podchwytliwe mądre pytania :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu przesunięty,przebiegu nie podano,trzeba sprawdzić podwozie,czy nie ma dziur,górne mocowanie amortyzatorów pod maską,kiedy się kończy legalizacja butli,stan silnika,efektywność hamulców,itp,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miało lakierowany zarówno przód jak i tył.Minusem (potencjalnym) jest hak -kwestia jak dużo to auto ciągało.Kolejnym minusem jest duży przebieg,sądząc po wnętrzu.Obawiam się,że to niby tanie auto czeka na zamożnego inwestora.

Jeśli chcesz coś taniego,to najpierw poszukaj auto w dobrym stanie technicznym (co jest dość trudne) a potem zagazuj go.Wtedy będziesz miał tanią eksploatację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!