Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Narzędzie diagnostyczne za 1400 czy 40zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero kupiłem Grand Scenic-a Phase II na forum jestem nowy, chciał bym zmienić w swoim kompie język z NL na PL. Czytając na forum znalazłem informację, że w mojej wersji tj. po lifcie język PL jest zaszyty i można go ustawić ale zastanawia mnie, że w przypadku wprowadzania modyfikacji Wy piszecie tutaj tylko o narzędziu CLIP a z tego co wstępnie znalazłem takie narzędzie kosztuje minimum 1400zł a zastanawia mnie co z tymi popularnymi OBD2 za 40zł które można kupić na allegro czy tym da się zmienić ten język lub cokolwiek innego czy to służy tylko do skromnej diagnozy a może i do tego też się nie nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy piszecie tutaj tylko o narzędziu CLIP

Bo to prawda.

kosztuje minimum 1400zł

Oryginalny jest chyba droższy, ale chińczyka kupisz już od 700 zł

popularnymi OBD2 za 40zł które można kupić na allegro czy tym da się zmienić ten język lub cokolwiek innego czy to służy tylko do skromnej diagnozy a może i do tego też się nie nadaje?

Zapomnij, diagnostykę jakąś tam zrobisz, ale niepełną i w niektórych przypadkach nie pokaże usterek.

Jak już tak bardzo chcesz to poczytaj o programie maxitest

chciał bym zmienić w swoim kompie język z NL na P

Poszukaj na forum osobę, która ma odpowiedni sprzęt i Ci to zrobi za drobną opłatą.

Zachęcam do poczytanie Działu, wiele Ci to rozjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam cały czas ale informacji jest dużo, wiadomo... no a szukajaka nie zawsze daje precyzyjne odpowiedzi właśnie takie jak Twoja za którą dziękuję.

Właśnie za 20min mam być u elektryka który mi to zrobi za 50zł myślę, że to mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!