Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosze o pilną ocene


kvbvs

Rekomendowane odpowiedzi

Połączyłem z już istniejącym Twoim tematem

Witam. Wcześniej pisałem w tym dziale bo szukałem scenica II i zauważyłem że tutaj jest większy ruch a na właściwym nikt nie odpowiedział a bardzo mi zależy na opinii kogoś obiektywnego.

Dziś oglądałem, auto naprawdę jest bardzo ładne, ma w gniotki jakieś niewielkie ale prezentuje się naprawdę dobrze. Brakuje mu tylko naklejki na słupku pomiędzy drzwiami.

Umówiłem się ze sprzedającym na jutro ponieważ chce zabrać ze sobą jakiegoś mechanika.

Auto naprawdę wygląda bardzo dobrze i to wnętrze faktycznie jest jak nowe.

A co Wy o nim sądzicie?

 

http://allegro.pl/scenic-stan-idealny-klimatyzacja-komputer-alufelgi-i3350576920.html

Sceniki I wklejamy do scenic I

Sceniki II do II

Robienie bałaganu nie jest dobrym pomysłem i nic to nie zmieni jeśli nie ma chętnych by jedynki oceniać. poniżej zresztą masz odpowiedzi i oceny tego uta, wiec takie kombinacje sa zbędne. ;)

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi, ale zaznaczam, że mogę się mylić.

Zacznijmy od opisu; niechby się zastanowił jaką ma pojemność, bo benzynowych o mocy 140 KM nie było z pojemnością 1900, ta pojemność to do diesla, a jeśli weźmiemy pod uwagę benzynę i tą moc, to pojemność 1998 - czyli 2 litry. No ale znowuż to spalanie odnosi się do diesla. Nie wiem w co tu wierzyć, bo nie pokazał silnika. Nie ma kontroli trakcji czyli ESP, bo po lewej stronie pod kierą miałby wyłącznik.

Co do zdjęć; może jest bezwypadkowy, ale kiera ma poduszkę w innym odcieniu, klapka paliwa cienko wpasowana, brak wycieraczki szyby tylnej.

Nie jest bogatą wersją, a standardową, czuję, że jest haczyk w opłatach, bo nic o tym nie napisał.

Ciekaw jestem twoich oględzin na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach nie wygląda źle. Przyjrzałbym się tylnym nadkolom. Silnik na pewno 2.0 benzyna, na listwie ma emblemat no i białe zegary.

Kontroli trakcji nie było w 2000 roku. Wycieraczkę tylnej szyby trudno dostać do uchylnej szyby, nasz scenic też bez niej jeździ już kilka lat. Poduszka kierowcy wydaje mi się, że jest ok, sama skóra nie jest wytarta przy jasku i kolor jest podobny.

 

Na samym dole jest dopisane, że aukcja grzecznościowa.

Wnetrze nie wygląda na zniszczone, przebieg może być prawdziwy. Fotel kierowcy nie jest wygniciony, a zazwyczaj przy 150tys km zaczyna się gnieśc z boku, od strony drzwi ( no chyba, że tłuścioch jeździ od początku ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przede wszystkim dziękuje Wam za pomoc i gratuluje „oka”

Auto faktycznie miało malowane tylne błotniki, kiedy przyjechałem na oględziny sprzedający tego nie ukrywał.

poza tym auto jest całe w oryginale szyby są z tego samego roku, lampy oryginalne itd. Itp.sprawdzałem miernikiem lakieru poza błotnikami całe auto nie było malowane.

Sprzedający zgodził się dostarczyć mi samochód na lawecie do wybranego przeze mnie mechanika, sprawdzaliśmy go ponad dwie godziny i z przyjemnością stwierdzam że stałem się posiadaczem Reni.

W związku z tym mam do Was pytanie. Auto prawdopodobnie jeździło na pełnym syntetyku ale nalepka z ostatniej wymiany jest z 2008 roku ;/ więc nie mam pewności czy właściciel nie zmienił oleju na półsyntetyk. I zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem będzie jeśli ja będę zalewał autko półsyntetykiem czy powinno się jednak jeździć na pełnym?

A druga sprawa która mnie bardzo mocno zastanawia to Czy w Niemczech mają zwyczaj przyklejać naklejki z serwisów olejowych na drzwiach? , ponieważ po otwarciu drzwi kierowcy widać naklejkę z kawałkiem napisanych liczb długopisem, reszta jest niezbyt estetycznie zerwana.

 

dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie oleju to się dokładnie nie znam, więc w błąd wprowadzał nie będę.

Odnośnie naklejki, mój szwagier też swojego czasu przyklejał na słupkach, lub obudowach filtra, teraz ma uniwersalne które można sobie nakleić lub przywiązać dołączonym drucikiem.

A odnośnie zakupu - życzę zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!