Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głośniej klekocze


qbass85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :?:

Od tygodnia jakoś auto zaczeło mi bardziej klekotać.

Nie wiem gdzie szukać przyczyny...

Moc jest dobra, ilość oleju ok, gdy naciskam sprzegło nic się nie dzieje (klekocze tak samo). Za 1000 km planuje wymienić olej(zrobiłem 14000 przez około 9 miesięcy), może to jest wina starego oleju.

W załączeniu jest filmik na którym słychać jak chodzi.

Bardzo prosze o pomoc ... do urlopu co raz bliżej i autko potrzebne :)

 

Pozdrawiam

Qba

video-2013-07-10-16-49-20.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen:

U mnie to samo działo się 2 tyg temu.Klekotał tylko na 1 i 2. Przedwczoraj( w trasie) zaczął klekotać na wszystkich biegach w czasie dodawania gazu ( z prawej strony silnika). Wczoraj nie chcial rano odpalić na zimnym silniku. Mechanik odpalił go na dopalaczu, powiedział że to wtryski ale jeszcze nie wie czy to tylko regulacja czy pompa.Przekierował mnie do mechanika od diesli-czekam 2 tyg, auto stoi. :) Na razie z wyjazdów nici. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie właśnie wszystko z mocą jest ok., odpala normalnie.

Dzisiaj byłem u magików i coś mówią że to niby coś od rozrządu, może kolo pasowe itd. itp. ... chcą pieniądze za sprawdzenie ale nie wiadomo czy to to :mrgreen:. Muszę znaleźć jakiegoś specjaliste od Dieslów w Szczecinie ...

Proszę polecić mi specjalistę do Diesla !!! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pojechałem do mechanika i jak ręką odjął. Pierwsza diagnoza też była odnośnie wtrysku ale po odkręceniu koła i osłon rozrządu okazało się, że pasek przeskoczył o ząbek bo dostała się pod pasek mała szara z ogonkiem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena to zapewne z wymianą. Jeśli nie robiłeś tego jeszcze a zbliża Ci się czas wymiany to się nie zastanawiaj. Jedno będziesz mieć z głowy.

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem rozrząd 50 tyś km, przy zakupie.

Kurde ale czemu on tyle zawołał :/ ... chyba nowego magika muszę sobie poszukać.

 

Dodano: 15 lip 2013 - 17:52

I zrobione ... okazało się koło pasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!