Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regeneracja belki W-wa Chełmżyńska


Rekomendowane odpowiedzi

W krk do Meganki II 500. Targuj sie, a najlepiej zmien belke. Moim zdaniem belka po regeneracji dlugo nie pociagnie na naszych drogach. Bezsensu ja regenerowac. Nie wiem jakie sa ceny belek do twojego samochodu, ale ja do swojego wolalem 200 doplacic. Dostalem gwarancje na 2 tygodnie, ze belka jest prosta. W komplecie byly amorki, tarcze ham, lozyska, zaciski i linki ham. recznego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że lepiej regenerować. W końcu nic nie wiadomo o historii belki.

Gwarancja 2 tygodni to śmiech na sali, to tak jakby jej nie było. Chyba, że robisz w tygodniu kilkaset, czy parę tysięcy km.

To że przy belce są amorki, wcale nie znaczy, że są w dobrym stanie. Osobiście kupiłbym nowe.

Po założeniu i przejechaniu xkkm może się okazać, że trzeba ją "robić".

Jakbym miał robić belkę poważnie zastanowiłbym się, czy jej nie regenerować. Dobrze zrobiona może posłużyć przez długie kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet zajmuje się konkretnie zawieszeniami w renówkach i generalnie renówkami, tak ma na szyldzie. Rozmawiałem z nim jakieś pół godziny, regenerować czy kupić starą i wymienić. Stanęło na regeneracji bo:

1. taniej i wiemy że belka po regeneracji jest ok

2. używana - nie wiadomo jaką miała przeszłość, ile km przejechała itp.

Z tą gwarancją 2 tygodni to faktycznie wygłupiłeś się. Za 300zł plus graty firma w Pile daje 18 miesięcy. Jutro oddaję niech robi bo jak zobaczyłem co tam się dzieje to załamka.

 

[ Dodano: 2007-12-17, 20:57 ]

I dodatkowo 3 miesiące temu wymieniłem tylne amorki. Jak mi zrobi tył to zobaczę czy troszkę przód pójdzie mi do dołu, bo po wymianie sprężyn z przodu, pomiędzy oponę a błotnik mogę spokojnie wsadzić dłoń a z tyłu tylko 2 palce. A jak wy macie. Koła 13''. Czy możecie mi podać jakie macie odległości pomiędzy oponami a błtnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro sa od 700 do 1100. Niewiem jak idzie biznes temu gosciowi z Pily, ale jakbym dostal 18 miesiecy gwarancji, to bym nie zdejmowal reki z recznego. 14 dni dostalem po to, zeby sprawdzic zbieznosc i geometrie, zeby miec pewnosc, ze belka jest OK.

I jest bardziej niz OK, bo jest prawie nowa (2006) - klocki i tarcze igielki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550zł obejmuje: pełną regenerację tylnej belki + regulacja wysokości. Właśnie z tym do niego pojechałem ale po obejrzeniu belki stwierdził, zresztą też byłem pod samochodem i widziałem co jest, że należy belkę zregenerować bo łożyska już w zasadzie nie ma i na gumach jest już straszny luz(nie wiem czy to gumy czy co-w każdym razie na końcach belki). Dogadałem się z nim, że po regeneracji wyregulujemy też wysokość. Dodatkowo silentblocki na wahaczach 50zł za sztukę i całe zawieszenie będę mieć nowe, właściwie moja żonka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!