Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co oznacza symbol,,lizaka" na wyświetlaczu obok symbolu samochodu?..Już wiem!


tom2125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co oznacza symbol lizaka na wyświetlaczu przed symbolem samochodu? Po dłuższym naciśnięciu przycisku sterującego wyświetlaczem w manetce wycieraczek robi się ten lizak większy i automatycznie wyświetla się wyższa wartość spalania średniego,chwilowego,pozostały dystans itp.

 

Dodano: 25 lip 2013 - 14:29

Już wiem. Podumałem..i wydumałem. ten,,lizaczek" :-D raz jest mniejszy a raz większy po dłuższym naciśnięciu przycisku w manetce żeby kontrolować sobie np. średnie spalanie w mieście(mały lizak) a po wyjeździe w trasę przełączamy sobie na ,,duży lizak" i mierzy nam tylko średnie w trasie. Dwa zakresy pomiarowe dla różnych warunków.

 

Dodano: 25 lip 2013 - 18:29

Jednak to nie to...na wyświetlaczu w obu wersjach,,lizaczka" pojawiają się te same dane :!: ...pytanie zostaje więc otwarte.

Edytowane przez tom2125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ogolnie to klania sie wujek goooooogle i instrukcja obslugi :D

laguna ma 2 liczniki przebiegu dziennego,duzy i maly ,kasujesz je kazdy osobno za pomoca przycisku na desce rozdzielczej.

oba liczniki kasuja soe po osiagnieciu 10tys .km.

dlaczego masz na obu to samo ? bo ktos kiedys skasowal oba jednoczesnie .

przelac na maly przebieg i przycisnij przycisk na liczniku i skasuja sie dane z malego przebiegu,wskazania zuzycia pojawia sie po przejechaniu ok. 400m i przekroczeniu predkosci 25km/h

instrukcja obslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laguna ma 2 liczniki przebiegu dziennego,duzy i maly

Wiem już,doszedłem do tego rozgryzając instrukcję...na ,,małym lizaku" można obserwować spalanie np. w trasie a ,,duży lizak" pokazuje całościowe średnie spalanie łącznie z tym z trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Drodzy odkrywcy lizaków. To ma jakieś przełożenie na scenica I phII? Właśnie zajadam się ptasim mleczkiem z Biedrony a tu temat o lizakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!