Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kłopoty z odpaleniem, szarpanie, brak mocy


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem auto w lipcu jak sprawdzał mechanik to powiedział ze świece są nowe a kable musiałem wymienić więc wymieniłem. Nie wiem czy są brudne świece nie sprawdzałem muszę klucz skombinować i zobaczyć czy coś tam jest. Jutro jadę i tak do elektryka w razie czego bo mam też problemy z ABS Dzięki za info sprawdzę te świece aha nie myłem go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, ja mialem ten sam problem co opisuja koledzy wyzej, i po jakims czasie zgasla mi na trasie w taki sposob jakbym przy malej predkosci wrzucil np 4 bieg i zatrzeslo silnikiem i zgasla, probowalem odpalic to zapalala na jakies 20 sek i koniec,

 

nie mam w ogole iskry, czujnik obrotow walu sprawdzony, cewki tez sprawdzone, pompa sprawdzona

 

swieci mi sie lampka z zygzakiem w srodku czyli uklad wtrysku cos z nim nie tak, i jak nigdy przedtem lampka poduszki powietrznej sie swieci

 

jakiego protokolu uzywa meganka, bo;

kolega ma universlany komputer zszczytujacy bledy z samochodow, probowalismy zszczytac ale nic nie wyszlo, bo nie moglismy sie polaczyc, caly czas "link error"

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już jakiś czas temu naprawiłem, ale nie miałem czasu napisać. Uszkodzony był czujnik ciśnienia powietrza (taki czarny element przy podszybiu z gumowym wężykiem i przewodami). Podobno jest w nim jakaś membrama, cyrki się dzieją jak ona pęknie (nie wiem tylko dlaczego czasem jazda była bez problemu?). Od blisko 4 miesięcy mam nowy czujnik i wszytko jest OK. Usterka nie musi wyjść na komputerze - byłem 3 razy - na szczęście jak 3 razem już odbierałem auto i gościu powiedział, że przecież jest wszystko OK - jeździł autem - (faktycznie zawsze jak jechałen na warszta to problem mijał - i tylko wtedy) to auto nie mogło odpalić i ruszyć z miejsca i wtedy mechanior już się oświecił i podmienił czujnik na inny i tak jedźę do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!