Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Myjka ciśnieniowa Karcher 2.17


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W czwartek kupiłem sobie myjke ciśnieniową firmay Karcher, dokładnie 2.17, zebym miał czym auto umyc dobrze. Niestety długo nie mogłem cieszyć się z nowego nabytku. Dzisiaj myjka nie chciała się włączyć, a jak już się włączy to wyłącza się czasami podczas pracy. Przełącznik, który służy do jej "aktywacji" jest mizernej jakości, luźny. Zauważyłem, że przy pewnym położeniu myjka się włącza, ale też nie zawsze. Pozostaje mi serwis, bo sklep nie chce wymienić towaru. Ma ktoś doświadczenia z urządzeniami tego typu? Może problem leży gdzieś indziej? Wczoraj wszystko chodziło bez najmniejszego problemu, a dzisiaj... zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi serwis, bo sklep nie chce wymienić towaru.

A co to za sklep? Idź i powiedz pacanom, niech to potraktują jako przedsprzedaż. Odpalali ten sprzęt przy zakupie? Napewno są możliwości prawne na wymianę lub zwrot bubla. Niech się ktoś znający prawa konsumenta wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep to Leroy Merlin, serwis mam Poznaniu, w miare blisko. Wiec pewnie nie bede sie szarpal z dziadami tylko oddam do serwisu ale ta niemiecka jakość myjki mnie zaskoczyla i to bardzo. Egzemplarz ze specjalnie wyroznionym napisem "Made in Germany" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tam bede u nich, bo mi nie wydali karty gwarancyjnej, takze jeszcze porozmawiam z kierownikiem. Wiec teoretycznie problemu z wymiana nie ma, bo karta gwaracyjna nie jest wypisana. Na myjce, a dokladnie na dyszy sa widocznie slady uzywania, nie doczepia sie o to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej ślady na dyszy. Zasady jakie stosowałem w stosunku do hipermarketów to:

albo mi sprawdzają sprzęt na miejscu i wypisują kartę gwarancyjną, albo dają 7 dni na przetestowanie sprzętu i podbicie potem karty gwarancyjnej.

Przetestowałem na:

antena TV

odtwarzaczDVD

farba akrylowa

szafka na buty

komplet śrubokrętów

odgrzybiacz klimatyzacji

więcej nie pamiętam, ale jak tylko coś mnie wkurzy w niedoróbkach, reklamie lub zapewnieniach sprzedawcy to zawsze zwracam.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!