Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Filtr paliwa lub inne wmiany przed dłuższą trasą


Rms

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście, że na tyle części ile jest w samochodzie coś się może zesrać, ale chyba zgodzisz się, że niektóre rzeczy możemy przewidzieć np kończące się klocki lub amorki, to nie będzie dystans 5tyś w jedną i 5 tyś w drugą stronę, mam zamiar objechać hiszpanię i portugalię z odwiedzinami afryki ale tutaj się zastanawiam, czy nie pojadę tam jeepem, więc masa przystanków i dzienne dystanse będą niewielkie.

Jeśli chodzi o moje samochody są w bardzo dobrym stanie, wsiadam i jadę ale wiem, że coś się może w nich przytrafić i jestem tego świadomy, nie bojąc się, że coś robiłem na odwal się, a fakt, że nie znam się na mechanice nie ułatwia mi sprawy :) ale ok 10tyś km mimo wszystko to spory dystans daleko od domu :)

 

ja nie twierdzę, że masz auta w złej kondycji, każdy ma to co chce i w takim stanie jakim zadbał :)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :) Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :)

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :)

Nikt was nie goni :) Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby byłą jasność, jak wyżej napisałem - filtry im częściej się wymienia tym lespiej. Hamulce czy oleje to oczywiste sprawy eksploatacyjne tak jak i opony. Ale jak się autem jeździ to się czasami rzuca okiem na klocki czy bieżnik.

Jedna rzecz jaka przyszła mi do głowy i jaką należy sprawdzić to stan zawieszenia, po ja się zwali zbierzność po drodze to oponę można zostawić między tankowaniami. To wiem z doświadczenia, jak w audi uwaliło mi gumę na wahaczu to z nowej opony przez 600km wysypały się druty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem już po powrocie z wakacji. Wszystko z autem było OK.

czy podczas przeglądu wyszło coś o czym nie pisaliśmy ? warto wiedzieć

Odpowiadając na pytanie kolegi Impio - podczas przeglądu nie wyszło nic co było by niezbędne do wymiany przed taką podróżą. Zwrócono uwagę na zużyte gumy mocujące bodajże tylne wachacze i chyba drążek kierowniczy lewy (bo coś tam stuka) plus płukanie silnika i wymianę oleju.

 

Poprawiłem cytat - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!