Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przełącznik zespolony - światła drogowe/mijania


deluge

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam megane I phII 1.4 16v. Padł mi przełącznik zespolony. Zakupiłem nowy po numerze zamiennika valeo o taki:

thumb_hosting_zdjec_1379765922__01-02010logo1.gif .

Po wymontowaniu mojego okazało się, że się różni, ponieważ mam taki:

thumb_hosting_zdjec_1379765966__dscn4385f.jpg, thumb_hosting_zdjec_1379765987__dscn4386j.jpg.

Przełączniki różnią się dodatkowym kablem z wtyczką podłączanym do kolumny kierownicy. Podłączyłem ten nowy przełącznik i brzęczyk działa, postojowe/mijania/drogowe przeciwmgłowe tylne również. Jedynie co zauważyłem to przy załączaniu świateł drogowych wyłączają się mijania i teraz pytanie, czy ten typ tak ma czy jednak nie ten przełącznik. Od czego jest ta dodatkowa wtyczka?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Kolego Deluge zdjęcia zamieszcza się według regulaminu. Do poprawy. Aston76

 

Dodano: 21 wrz 2013 - 14:12

Dobra, temat już nieaktualny.

Na przyszłość będę pamiętał aby poprawnie wstawiać zdjęcia:)

 

Na rozwiązanie wpadłem czytając post z forum temat. Jako, że posiadam lampy dwukomorowe (H7+H1) wówczas powinienem mieć świecenie obu żarówek przy drogowych, jednak w miejscu bezpiecznika F33 miałem plastikową zaślepkę; zamieniłem na bezpiecznik i wszystko chodzi tak jak powinno. Można więc śmiało stosować przełącznik zespolony 7701040729 (VALEO 251436) zamiast 7700433316.

Edytowane przez deluge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!