Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie amorki na tyl megane I


Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi drozej niestety :-(

 

[ Dodano: 2007-12-28, 15:46 ]

Ok to powiedzcie mi tylko czy te amortyzatory beda pasowaly na bank do mojej megi. Dla przypomnienia podaję link:

 

http://www.allegro.pl/item285982767_kayaba...ult_megane.html

 

Po uzyskaniu odpowiedzi prosze moderatorow o zamkniecie tematu. Dzieki za pomoc

 

[ Dodano: 2008-01-04, 18:37 ]

bronius dostałem dzisiaj amortyzatory. Ty mowiles ze masz just-a-gas, a na moich jest naklejka gas-a-just. Jest to jakas roznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Parę osób z forum kupiło rekordy, ale sądząc po cenie chyba nie są najwyższych lotów.

 

Wręcz przeciwnie. Jestem (odpukać) bardzo miło zaskoczony. Zarówno wykonamie jak i działanie jest na przyzwoitym poziomie. Naprawdę nie ma do czego sie przyczepić, w odróżnieniu do wspaniałych DeCarbonów, które wylały sie po 20tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W firmowej megance kombi 16 z 2001 przejeździły ok 90 tys jak zostały wymienione. Ja byłem z nich zadowolony, jedna rzecz którą zauważyłem to ze gazowo- olejowe nie wytrzymywały i padły nawet po 3 miesiącach. i w końcu wybór padł na recordy9 olejowe) i wszystko ok. Zauważyłem ze amorki gaz-olej w renaulatch padają szybko a jeździłem 19 a później dwoma megankami z 2001 jedna htb 14 a druga kombi 16 i we wszytskich tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jest taka reguła, że amorki osiami się wymienia bo inaczej autko może się w pewnych sytuacjach zachowywać niebezpiecznie

Kontynuując temat żeby nie zakładać nowego topicu.

-Mam taka sytuację z tyłu z amorami: Prawa 80% a lewa 60%.

Zastanawiam sie czy wymieniać 1 sztukę czy od razu 2 sztuki - czyli zgodnie z zasadą "parami".

Diagnosta mi powiedział że "prawy jest jak nowy więc po co go wymieniać" - i tutaj się właśnie zastanawiam.............

-I druga sprawa,

Przy badaniu , z tyłu samochodu jest belka poprzeczna (jakaś stabilizujaca) - skorowała mi lekko na środku.

Czy ja się wymienia całą czy wystarczy ją wzmocnić jakimś płaskownikiem ?

Z góry dzięki za wszelkie opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

To ja mam pytanie jakie amorki na tył? bo z jednego cieknie. Nie potrzebuje jakiegoś full wypasu byle cicho było. Kayaby troche drogie bo 220zł/szt gazówki.

 

edit. W aso 493zł z wymianą, chyba nie jest nawet aż tak drogo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To znaczy że na przeglądzie zawieszenia te dane to ich sprawność a nie stopień zużycia? Bo mi pokazało po 30% a wymieniałem w sierpniu 2008 na nowe właśnie record olejowe i przejechane ok 8tyś do przeglądu. To by z tego wynikało że nie za bardzo z ich jakością? Ma ktoś jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!