Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kto oglądał w TVN Turbo ???


pawelli

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiorą szajs - no ale nadal pytam co z tego :?: Ich wybór przecież... Czy Ty chcesz uszczęśliwiać świat i wszystkich dookoła, żeby nie wybierali szajsu? Człowiek to jednostka, która ma wybór, podytkowany takimi, czy innymi opiniami, ale to ich własny wybór, a jeśli wybiorą źle, to tylko i wyłącznie ich sprawa. No chyba, że po prostu chcesz robić za Matkę Miłosierdzia i wszystkich odciągać od złego...

 

I tak, masz rację, ja tego nie czuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że myślimy innymi kategoriami. Twierdzą, że są bezstronniczy - może po prostu się na autach nie znają. Może ktoś im zabulił, żeby tak powiedzieli. Może szef tak kazał - nie wiadomo. Dla mnie to wszystko jedno co powiedzą w TV, naprawdę. Wiadomo nie od dziś, że TV nie jest bezstronna, zawsze jest stronnicza ;-) Takie programy trzeba traktować z przymrużeniem oka, a ktoś kto decyzję o kupnie samochodu podejmuje na bazie jakiegoś programiku z TV to jest prze talentem dla mnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że gro ludzi może mieć fajne autka, a po takim czymś wybiorą właśnie ten szajs w tym przypadku zafirę -

Dokładnie tak :?:

Nie każdy zna sie na samochodach i szuka w różnych źródłach opinii o aucie, obejrzy taki program i już dokłada plusik na konto zafiry, albo potem starszy wujek przy obiadku rodzinnym wypomina Ci że nie kupiłeś zafiry bo w telewizji mówili że jest lepsza :?:

W takim programie powinni przedstawić zalety jednego i drugiego auta i ocene pozostawić widzowi - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche was tutaj nierozumie co wam daje ze piszecie zle o innych markach ze bmw opel czy vw sa takie i takie.Jak dla mnie auto to auto sam osobiscie mialem przed renowka 3 vw i jakos niebyly takie zle ,ale przyszedl czas na zmiany i kupilem scenica,niepatrzalem na jakies glupie programy tylko kupilem auto w ciemno i jestem zadowolony. A ze akurat ten pan mial takie zdanie to pies mu mo..e lizal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My piszemy źle o innych markach ? My tylko chcemy zeby inni byli obiektywni.

Lepiej poczytaj inne fora co piszą o francuzach :-|

 

Ja wcześniej miałem "włocha" - byłem zadowolony

Teraz mam francuza i jestem bardzo zadowolony :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat bralem udzial juz w takiej rozmowie na innym forum tylko akurat bylo to jeszcze na forum vw.Wiekszosc ludzi ktorzy chwalili sobie inne auta bo ludzie ktorzy maja po 16lat a zamiast auta maja rower albo moplik ogar200 albo205,a taki test w telewizji jakos mnie i tak nieprzekonuje do zakupu opla.Wole porownac te auta jak wyszly w tescie NCAP i wtedy wiem ktore auto lepiej wypadlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oglądałem też ten program i inny na tvn turbo , można dojść do wniosku ,że po drogach powinny jeździć tylko NIEMIECKIE i JAPOŃSKIE a reszta...... panowie nie są do końca obiektywni , a tacy powinni być. Zwyrazami szacunku vw to nie koniec świata motoryzacji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziebice1

[cięcie]

 

Mi także ten program wydaje się coraz bardzie stronniczy w jednym kierunku :?::?: Narpierw Scenik teraz Megane,gość wogule się nie przygotowuje do prowadzenia programu.Stwierdził że poprzedniczka Megan, 19 była przestażałą konstrukcją a jak na lata w których była produkowana była to bardzo nowoczesna konstrukcja.

Niektóre programy TVN Turbo schodzą na psy :-(

 

Nie cytujemy posta w całości, odpowiadając bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytują teksty o bezawaryjności Audi, VAG beznadziejności Seata, Skody, no a Francuzi to w ogóle powinni zająć się hodowlą ślimaków. :?:

 

Zresztą nie lubię niemieckich samochodów. No może oprócz Opli które są ładne i fikuśne. Ale to za sprawą stylistów z Włoch, i włoskich silników JTD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!