Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kto oglądał w TVN Turbo ???


pawelli

Rekomendowane odpowiedzi

hmm oglądałem ten test był nissan i megi ph2,narzekał na liczne awarie że niby samochód bardzo nadsterowny jest w zakrętach itp,ogólnie bardziej zachęcał do kupna nissana

 

co ciekawe to o megance też był program na tvn turbo ale już dawno,prowadził inny gość i omawiali najpopularniejsze samochodyw kraju czy jakoś tak i sporo pozytywów zebrała renia,wnioski były inne...nawet mówili że sprawdzali fora internetowe i oceny/uwagi uzytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No był kiedyś taki program, też mi się coś kojarzy.

 

Z tą nadsterownością to troche przesadza (niech sobie wsiądzie do wspaniałego niemieckiego bmdablju to zobaczy :?: ), choć raz miałem przygodę z pływającym tyłem... do dziś nie wiem dlaczego. :?:

 

No ale obiema rękami i nogami podpisuję się pod tym, co napisał lepper_pl. Moja megana dostawała wszystko czego potrzebowała, w domu jest od nowości, jedyne co padło przez 8 lat to pompka do spryskiwaczy (i to w sumie nie do końca) no i teraz hamulce z tyłu. Ale hamulce to przez moje niedopatrzenie niestety. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś strasznie denny, przypuszczam, że jakiś handlarz co VW z zagranicy sprowadzał, tak po gębie widać no i kto normalny nosi pierścionki i to na kciuku ?????

tvn turbo jeździ skodami i pasatami no więc grupy VW nie można krytykować, więc zostają włoskie i francuskie. Miałem renault 19 z 90 i wnętrze miała takie jak ten nissan. wnętrze nissana to tak jak europejskie wczesne lata 90. żenada zero obiektywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym obejrzał wcześniej ten program (widziałem cały!) to NIGDY bym Megana nie kupił.

A teraz wzruszyłem ramionami i z uśmiechem na twarzy stwierdziłem: "Co ty chłopie wiesz o meganie...". no ale znalazł jedna zaletę dla obydwu : nie kradną!

 

Dla mnie program straszliwie stroniczy. Prowadzę różne wynalazki od blisko 20 lat (tak tak nawet syreną jezdziłem o przebiegu 28tys km!) i wiem że nie ma doskonałych aut i nie dam wiary że japoniec jest taki super (hi hi niektóre modele Nissana aż w oczy kłują że były stukane w współpracy z Renault więc 8-) :-P ) jak co poniektórzy spece mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Dlatego może zrezygnuję w przyszłym roku z AC.

Złodziej w sumie jest niegłupi. Nie pójdzie na coś co jest "mistrzem świata w rdzewieniu tłumików" i coś czemu gasną kontolki a potem sie zapalają (zupełnie nie wiadomo dlaczego) i trzeba mieć do tego elektryka. Dalej będzie jumał Pasaty i Audi.

W sumie to naprawde dobra wiadomość że jeździ się g. samochodem którego nie kradną. ;-)

Taka wiadomość w jedynej motoTV w Polsce to dobra rzecz!

Daaawno przestałem traktować TVNTurbo za obiektywny program. Robią masę błędów, programy takie sobie.

Jako kanał rozrywkowy może są ok, ale jako moto to już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe możemy zostawiać megany nawet otwarte i tak do niej złodziej nie wsiadzie bo pewnie będzie się bał że go złapia zanim zdaży odjechać :?: a co do tłumików to prawda mi też się już kończa i chyba przelotowy z nie rdzewki zamontuje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam juz prawie 8 letnie autko i jeszcze tlumik oryginal, a u mnie w zime soli nie żałują jako że mieszkam w Suwałkach, a co do kradzieży to racja, często zdarza mi sie nie zamknąć samochodu i nikt nic nie ruszy, jedyne co kradna to kołpaki ale i to coraz rzadziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ten Nissan wspaniały, takie dobre samochody robił a jak przyszło co do czego to menedżerowie Renault stawiali go na nogi i same Renault też (wymieniając swoje akcje na akcje Nissana) - o tym pan zapomiał powiedzieć hłe, hłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także ten program wydaje się coraz bardzie stronniczy w jednym kierunku :( :) Narpierw Scenik teraz Megane,gość wogule się nie przygotowuje do prowadzenia programu.

 

Zjechał też kiedyś Lagunę ...........

 

[ Dodano: 2008-02-05, 09:22 ]

Kiedyś miałem pomysł żeby napisać to tego "Pana prowadzącego" i napisać mu co o nim myślę - ale to chyba nie ma najmniejszego sensu........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek żyje stereotypami i mówi to co usłyszał u wróżki :( Wiadome że pewne rzeczy sa lepsze w jednych autach a w drugich inne w meganie rdzewieja tłumiki ale nissan wyglada jak wyciosany z kamienia. Z podejścia prowadzacego widać że francuskie auta nie powinny istnieć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem odcinek z megane i już wiem że nigdy nie będę sie sugerował żadnymi testami panów redaktorów którzy nie wiedzą o czym mówią. Po obejrzeniu mogę ze współczuciem(dla prowadzącego) stwierdzić że niech sobie najlepiej jeździ pancervagenem i cieszy sie twardymi fotelami. Niech sie przygotowuje do kolejnych programów bo za dużo to on nie wie na temat aut(przynajmniej nie niemieckich).

Coś mi sie ciśnienie za bardzo podniosło. :)

ps.

jak zaczyna sie program to już wtedy widać że będą promowane niemieckie auta( na zdjęciach tylko pasaty i ople) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!