Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

światła przeciwmgielne tył


Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko czy mam światła przeciw mgielne z tyłu ?

Nie mam świateł przy tablicy rejestracyjnej to mam je w lampach?

Kontrolka świeci ale jeżeli przeciw mgielne są tylko w klapie bagażnika to nie ma sensu szukać usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy mam światła przeciw mgielne z tyłu ?

A jakiż to problem włączyć je, wysiąść i zobaczyć czy się świecą :(

Nie mam świateł przy tablicy rejestracyjnej to mam je w lampach?

Jeżeli to jest Scenic I Ph I to powinny być w blendzie na klapie bagażnika, masz przecież czerwone klosze, po obu stronach tablicy.

Kontrolka świeci ale jeżeli przeciw mgielne są tylko w klapie bagażnika to nie ma sensu szukać usterki

Nie rozumiem o co pytasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,doszłem sam o co chodzi klapa jest z PhI ale ktoś zmienił plastiki, te od tab. rejestracyjnej.Zamontowane są od PhII(chyba,że taka przejściówka) .

W środku (pod tapicerką )klapy jest kostka która działa po podłączeniu żaróweczki(włączeniu świateł przeciwmgielnych tył ) . Problem rozwiązany.

Edytowane przez dezerter35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zmienił plastiki, te od tab. rejestracyjnej.Zamontowane są od PhII(chyba,że taka przejściówka) .

Scenic I po lifcie nie miał już tej plastikowej blendy z przeciwmgłowymi, a te były w tylnych lampach (jedno w lewej lampie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy wogóle mam p-mgielne , wychodzi na to ,że niemam.

Nie będę nic zmieniał ,wydaje mi się ,że z tym daszkiem nad tablicą wygląda to lepiej.

Może kiedyś zmienie lampy ? Ale to przyszłość .

Są większe problemy w tym francuziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zmienie lampy ? Ale to przyszłość .

Raczej szybciej niż kiedyś, światło przeciwmgielne tylne jest obowiązkowe....

U Ciebie jest wymieniona klapa na poliftowa, reszta z przed liftu..

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raczej kiedyś.

Przegląd przeszła renata dzisiaj o przeciwmgielne nawet nie spytał (diagnosta)

Dodam,że to nie przegląd za ,,flaszkę,, dość dokładny , gość miał problem z tym,że zbiornik gazu jest w miejscu koła zapasowego i nie widać numerów nadwozia.

,,A naklejkę w słupku można nakleić i całkiem inny samochód ,, słowa diagnosty. O światła cofania też nie spytał ,te akurat mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!