Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic z Inowrocławia


qbekpro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Uwaga Admini i Moderatorzy!!! <zolta>

Pytanie od świerzaka:

takiego scenica znalazłem, ale czemu taki tani???

http://otomoto.pl/renault-scenic-okazja-C31598750.html

Może już ktoś go widział i wie więcej, zanim przejadę kilkaset km...

Będę wdzięczny i zobowiązany za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać że go rdza bierze w tylnich nadkolach na dolnej części. Prawe przednie drzwi są wgniecone!! To na pewno nie jest oryginalny przebieg. Ma ponad 200kkm po przednim siedzeniu można poznać. I mnie zastanawia dlaczego przedni zderzak prawie dotyka ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego zarejestrowałem się na tym forum, żeby poznać opinie mądrzejszych ode mnie :P

Noszę się z zamiarem zakupu takiej "renówki" za niewielkie pieniądze, żeby ze 2 - 3 lata do pracy pojeździć takim autem, w które wejdzie - prócz kilku pasażerów - jeszcze kilka rzeczy :P

Najlepiej żeby była zagazowana, albo na ON.

Jeżeli ktoś ma namiar na taką - chętnie nawiążę kontakt.

Póki co - dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten już lepiej. Podwozie widać że zabezpieczone, ale nie wiadomo czy robione. Przebieg jest chyba wporządku bo prywatny, a nie z handlu. Silnika nie można ocenić bo nie ma zdjęcia, ale jeśli jeździł na benzynie to jest okej. No to lusterko i prawy przeciwmgłowy można przebaczyć.

WALNIĘTY!! Na zdjęciu prawy profil widać wgniecenie tylnego zderzaka, oraz wgniecenie klapy. "Ciofaj, Ciofaj a teraz ziobać Cio źlobiłeś."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, że ten granatowy scenic jest bezwypadkowy. Wydaje mi się, że oprócz tego co kolega Megan92 zauważył przód również nie wygląda tak jak powinien gdyby był nieruszany. Szczeliny między maską a błotnikami są nierówne, z jednej strony szersze niż z drugiej. Na drugim zdjęciu widać jakąś skazę (nie wiem czy to brud czy rdza nad zderzakiem) oraz chyba zdarty lakier nad lampą tylną, na klapie bagażnika.

Edytowane przez Boss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!