Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megan I phII- nie odpala (od tak)


MatKal15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich włascieli Renówek:D Mam nadzieje, że tutaj znajde pomoc. A wiec problem wyglada tak:

Samochod mam od 10 dni, wczoraj postanowilem wymienic radio, wszystko było ok, ale zrobilo sie zwarcie;/ Wystraszylem sie troche i spróbowalem odpalic samochod, odpalil bezproblemu, a wiec ominąłem problem (poprowadzilem nowe zasilanie do radia)i wszystko bylo ok. Zamknalem samochod poszedlem doslownie na 30 min do domu zeby zjesc cos przed praca i jak chcialem jechac to nic... silnik sie kreci (rozrusznik), ale auto nie odpala;/ Nie wiem kompletnie co sie moglo zdazyc przez te 30 min, ze nie odpala ;/ Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki (w kabinie, w komorze silnika) wszystko jest ok, ale samochod dalej nie odpala;/

Samochod ma nieorginalny imbolizaer (nalezy wcisnac przycisk zeby samochod odpalil) i pierwsza moja mysl byla, ze to w tym lezy problem, ale po rozebraniu deski rozdzielczej, przejżeniu kazdego kabla chyba nie w tym tkwi problem ;/ nie mam kompletnego pojecia co jej moglo odwalic ;/

Przejzalem cale forum i kazda wskazówke wziałem pod uwage.

Ma ktoś jakiś pomysł ? Co moglo się stać ? Naprawde w życiu nie widzialem takiej sytuacji;/ Samochod zawsze idealnie odpalał, a tu nagle nic... od tak, bez wiekszego powodu. Z góry dziekuje za kazda pomoc

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki (w kabinie, w komorze silnika) wszystko jest ok"- ja slownik (chodz szczerze mowiac nie wiem po co), a ktos inny kurs czytania ze zrozumieniem ;) Ale nie o to chodzi zeby wypominac sobie tylko o to żeby dojść do źrodła problemu. Dzisiaj poza tym została ściagnieta całą deska rozdzielcza zeby sprawdzic czy tam wszystko jest w porządku i wychodzi na to, ze to nie tam leży problem.

Edytowane przez MatKal15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontuj UHC, wyczyść i wysusz, jak się poprawi to masz z głowy, a jak nie to szukaj takiej samej.

PS

chodz szczerze mowiac nie wiem po co)

Po to żeby nie sadzić taki byków jak powyżej i pisać z ogonkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!