Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dolot ze stożkiem LPG sekwencja


Grou

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moje pytanie dotyczy sekwencji i stożka. Jak to bedzie dzialać? mam możliwość za małe pieniądze załątwic sobie cały dolot do mojej Renatki. Tylko nie wiem wkoncu jak to jest z tym LPG, jak to bedzie współdziałać ze sobą. Jendi mowią ze bez problemu, inni mówią że absolutnie. Chciałbym prosic o jakies rzeczowe odpowiedzi, nie typu "po co CI dolot jak jeździsz na LPG".

<><><><><><><><><><>><><><><>

<><><><><><><><><><>><><><><>

Nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale dotyczy to LPG, wiec wydaje mi sie że w dobrym :notacrook: Pozdrawiam

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz montaż stożka nie jest jakimś dobrym pomysłem ponieważ filtr stożkowy przepuszcza więcej brudów(gaz jest pedantyczny musi mieć wszystko czyste)a ten filtr nie jest tak dokładny.A kupno od znajomego używki też nie uważam za jakąś okazje potem musisz dostroić instalację bo może się nie wkręcać na tym filtrze .Ale za dużo ci nie powiem inni użytkownicy niech się wypowiedzą a także marka filtr ma znaczenie.Ja bym sobie odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to nie jest używka . To jest po koleżeńsku, w dobrej cenie. Zastanawiam się bo bardzo lubie dźwięk ze stożka :notacrook: i chciałbym wiedzieć jak to działa, czy nie bedzie właśnie jakiegoś muła czy innych niespodziewanek :P Pytam bo już sam nie wiem , a interesuje mnie to bardzo. Nie chce kasy wydawać i się przejechac . Marka filtra K&N. Jest to jak już mówiłem sekwencja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem ja bym nie montował wiem że I i II gen gazu nie wolno ładować stożka.No ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz inni jak pisałeś chwalą inni żalą bo to musi być filtr dobrej marki i odpowiedni do danego motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wkładkę (K&N) w miejsce oryginalnego filtra powietrza + sekwencja. Wszystko działa jak należy, to nie 1 czy 2 generacja gdzie były problemy. Warunek jest jeden, stożek ma zaciągać zimne powietrze, a nie ciepłe bezpośrednio spod maski- wtedy mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!