Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozrusznik do 1.9 dTi pasuje tylko od benzyny i nie odpala na ciepłym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdy ostatnio zrobiło się ciepło nastąpił problem odpalenia mojej Meganki Coupe 1,9 dti 2000r. Mianowicie rozrusznik nie ma siły zakręcić gdy samochód jest gorący. Na zimnym problem znika. Postanowiłem go po prostu wymienić i pojawił się problem. Po zdjęciu zobaczyłem, że był wsadzony chyba od benzyny i nie mogę znaleźć żadnego, który odpowiada rozstawowi śrub oraz większość posiada z innej strony elektromagnes. Czy jesteście w stanie wskazać mi jaki model muszę rozrusznika kupić? Każdy jaki już oglądałem na szrotach a było ich chyba z 10 jest inny. W internecie znalazłem takie coś cięcie a taki posiadam cięcie

o mocy 1,1kw może kupić taki od benzyny i spokój ?

 

Jest podobny ale inny czy będzie pasował?

Kolega zapozna się z zasadami dodawania zdjęć.

P_r_z_e_m_o

post-57236-0-01985500-1402492637_thumb.jpg

post-57236-0-79317900-1402492651_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już oglądałem rozrusznik d7r49 i d7r48 lecz niestety nie pasują bo w innym miejscu jest elektromagnes i nie wchodzi. Dziwne żeby pasował tylko taki od benzyny. Przed chwilą oglądałem również taki od volvo v40 i Carismy i również były inne a niby też montowane w Megankach DTI. Już nie mam pomysłu z tym szukaniem rozstaw śrub jest ok problem jest tylko w umiejscowieniu elektromagnesu. Może da się kupić od diesla i wsadzić bebechy do tego w benzynie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć ten numer bo po otwarciu maski kiepsko widać. Ale wydaje mi się, że gdyby skrzynia była od benzyny to samochód by był powolny lecz mocny bo przecież inne obroty pracują w silnikach benzynowych a inne w dieslach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!