Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wszystko od jednego modelu a u mnie nie dzia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Prosze Was nie zlinczujcie mnie za ten temat.

 

Megane z 99, radio Philips Radiosat 6010 22DC461/62T Wyswietlacz AFFA2+

Przeszukalem dzial "elektryka, elektronika", znalazlem troche informacji i dzieki nim doszedlem do wniosku ze wszystko tak jak na zalaczonych zdjeciach tak samo jest i u mnie z jedna roznica .... nic u mnie nie dziala.

 

Mam problem z radiem, sterowaniem, wyzwietlaczem.

 

Fabrycznie moja meganka wyszła z wyswietlaczem pokazujacym godzine i temperature + schowek.

Postanowilem sobie zalozyc radio + wyswietlacz + sterowanie.

Wszystko wyciagniete z jednego samochodu łacznie z instalacja do wysiwetlacza i sterowania satelita.( jednak nie mialem mozliwosci sprawdzic czy tam wszystko dziala).

Podlaczylem wszystko jak trzeba.

 

Efekt? Dziala godzina i temperatura, poza tym nic.

Po wlaczeniu swiatel pozycyjnych podswietla sie tylko przycisk wlaczenia radia i na tym koniec. Wciskam go... nic. Naciskam wszystkie mozliwe przyciski - nic, na sterowaniu przy kierownicy - nic

Czy moje auto to jakis odmieniec? czy czegos mi brakuje?

Od pilota idzie jedna wiazka z czerwona kostka - do wyswietlacza

Do radia ida dwie ISO + jedna plaska od wyswietlacza

Druga szara kostka przy wyswietlaczu podlaczona.

Ta kostke co jest pod zegarami (czarna) oczywiscie podlaczona.

 

Nie wiem co dalej robic, czytalem rozne opisy na tym forum, na studio 24 tez ...

Chcialbym sie cieszyc fabrycznym wyswieltaczem i radiem ... ale chyba nie jest mi to dane.

 

Prosze oczywiscie o pomoc ...

 

[ Dodano: 2008-02-07, 20:07 ]

widze ze temat tak samo jak mnie tak samo i was przerósł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego za odpowiedz, ale wyswietlacz jak pisalem to AFFA2+ gdzie kostki sa obok siebie a nie jedna nad druga, w dodatku nie mam kostek kostek zoltych i niebieskich, tylko sa inne... mniejsza o to.

 

Podejrzewam ze padlo radio... czekam na inny zestaw tym razem cd od innego samochodu, moze problem wtedy zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!