Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Motocykle


piotrek79

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w tym roku zrobiłem prawo jazdy kategorii A i zacząłem przygodę z motocyklami mam do was pytanie czy jest nas tu więcej :) .

Od maja samochód wyprowadzam tylko kiedy muszę (wyjazd z rodziną, deszcz). Czym jeździcie, gdzie itp.

Aktualnie mam Hondę Hornet, jeżdżę nią głównie po mieście zaoszczędzając mnóstwo czasu na staniu w korkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem motocyklistą w zawieszeniu :). We wrześniu ubiegłego roku sprzedałem Kawasaki GPZ 500, którym jeździłem 5 lat. Praktycznie zdażało się nawet 10 miesięcy jazdy w jednym roku. Z obecną żoną, a jeszcze wtedy narzeczoną byliśmy na dwóch kołach na Litwie, w Zakopanem, w Szczawnicy, na Słowacji.

thumb_hosting_zdjec_1407270998__dscn0107_r_n.jpg

A tymczasem powoli zbieram na Suzuki SV650S lub jakiś turystyk typu Suzuki Varadero. Ehh, pojeździło by się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne traski robiliście. Z racji małych dzieci u mnie takie podróże raczej odpadają - w ostatni weekend pierwszy raz zabrałem żonę na przejażdżkę i wyszło 200 kilometrów. Spodobało jej się, ale na razie nie ma mowy o dłuższych wypadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli skutery też się liczą to wchodzę do grona :)

Suzuki AY50 WR "Katana"

thumb_hosting_zdjec_1409413415__2001_ay50r_katana_450.jpg

Mam go ponad 9 lat, przejechane ponad 6,000 km Jeżdżąc przeważnie w wakacje. Nigdy nie byłem nim w trasie ale to się zmieni. :)

Marzenie to Suzuki DL650 V-storm.

 

turystyk typu Suzuki Varadero

Varadero należy do Hondy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się spodobało dokładnie tydzień temu takie coś, widziane na paradzie przed rozpoczęciem Pikniku Country w Wiśle:

thumb_hosting_zdjec_1409413479__beztytulu.jpg

I jeszcze ciekawostka czyli tradycyjna Honda Goldwing ale posiadająca prócz swoich 2 kół jeszcze 2 dodatkowe. Po bliższych oględzinach wygląda jakby to była fabryczna adaptacja do motocykla wielośladowego.

thumb_hosting_zdjec_1409413777__beztytulu1.jpg thumb_hosting_zdjec_1409413803__ssa44879_1280x960.jpg thumb_hosting_zdjec_1409413829__ssa44846_1280x960.jpg thumb_hosting_zdjec_1409413857__ssa44878_1280x960.jpg

A były i inne potwory.... ogólnie było o co oko zaczepić.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!