Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault na innych kontynentach


sanfran

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiłem ostatnio w Meksyku i dużo razy zauważyłem samochody z rombem na masce. Niestety było to zwykle na mieście więc nie mogłem bliżej auto pooglądać czym się różni i czy ma reflektory przednie symetryczne (standard tamtejszy) czy asymetryczne (europejskie - świecące na pobocze).

Samochody te to dwa razy meganka 2 z krótkim tyłkiem, raz meganka 2 z bagażnikiem i bardzo dużo Renówek Kangoo (nie nissanów Kubistanów czy Mercedesow Citanów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Indiach natomiast wszystkie Dacie są pod marką Renault. Dziwnie brzmi Renault Duster. Klasycznych Renówek typu Megane czy Scenic nie widziałem. Co mnie zaskoczyło najbardziej to bardzo dużo samochodów Skoda Octavia i Superb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W Indiach natomiast wszystkie Dacie są pod marką Renault. Dziwnie brzmi Renault Duster.

thumb_hosting_zdjec_1410353470__img_1223.jpg

Dzisiaj rano po wyjściu z lotniska w Luandzie (Angola) w oczy rzuciła mi się renówka SANDERO jako TAXI, więc ustrzeliłem pojazd.

Po za tym jeszcze mnóstwo Dusterów (też renówek). I to na tyle z Europejskimi nowymi autami, reszta tego co jeździ to azjatyckie wynalazki (Kia, Hyunday etc).

 

Dodano: 07 lut 2015 - 22:50

Tym Razem Brazylia.

Renówek tu nie jest dużo ale firma chce być obecna ponieważ reklamuje się na miejscu przemarszu grup karnawałowych:

thumb_hosting_zdjec_1423349003__dscf3154.jpg

 

Po Brazylii jeżdżą Renówki: Sandero, Logan, Duster oraz czasem mignie Fluence.

Nie widziałem europejskich modeli takich jak meganki, clio i sceniki. Również nie rzuciła mi się w oczy żaden dostawczak z rombem.

thumb_hosting_zdjec_1423349242__dscf3171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kolejna wizyta w Afryce, tym razem w Nigerii. W kraju tym jeździ wszystko co ma koła i trwałość; samochody francuskie chyba nie zaliczają się do jednej z powyższych kategorii; ze starych renówek widziałem jednego scenica PH1. Poza tym posucha jeśli chodzi o samochody z rombem. Widziałem natomiast przedstawicielstwo Renault w Lagos (największym mieście Afryki) i może to tłumaczy ustrzeleniem jedynego egzemplarza w miarę nowego Duster'a.

 

thumb_hosting_zdjec_1434449721__img_0147.jpg

 

Generalnie sprawa wygląda tam tak, jeśli masz pieniądze, to musisz się pokazać. Nowa renówka budżetowa nie jest czymś budzącym zachwyt więc lepiej kupić używane auto z wyższej półki w tej cenie. Tutaj taki krótki filmik pozwalający się zorientować co tam naprawdę jeździ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!