Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wybór Scenic II (kupno)


Wojczech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

 

Z racji tego, że jestem nowym użytkownikiem tego forum pozwoliłem sobie założyć nowy temat dotyczący zakupu Scenic'a II.

Drodzy użytkownicy przymierzam się do zmiany samochodu i przerzucenie się z Peugeot na Renault i wybór padł na Scenic drugiej generacji. Przykuł moją uwagę w takim stopniu, że potrzebuję przy wyborze porad właścicieli i znawców tego pojazdu. Ogólnie chciałbym auto z mniejszą pojemnością silnika i tutaj 1.5 diesel, bądź benzynowy ale z instalacją LPG lub założyć we własnym zakresie. W swojej okolicy znalazłem dwa ogłoszenia, z czego jedno mnie na prawdę zastanawia, bo cena jest niska w porównaniu z innymi modelami z tego rocznika.

W związku z tym zamieszczam oba ogłoszenia i czekam na porady odnośnie tych samochodów, jak i również ogólnie co do silników i eksploatacji oraz raporty spalania porównując różne silniki.

Jeszcze raz przepraszam być może za powielanie tematów, ale chciałbym mieć wszystko fajnie wyjaśnione w jednej całości.

 

Oto linki:

Mój odnośnik

Mój odnośnik

 

Serdecznie dziękuję za wszelkie cenne rady i informacje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem, że ten pierwszy to jest chyba aby wypchnąć i niech martwi się nowy właściciel ;).

Poniżej przedstawię jeszcze dwa modele, które przykuły moją uwagę i również prosiłbym w miarę możliwości o opinię. A są one w nie dużej odległości od mojego miejsca zamieszkania na co również zwracam uwagę, z tego względu żeby nie jeździć w Polskę i wracać z niczym..

 

Mój odnośnik

Mój odnośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!