Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana wiązki nawiewu


Rekomendowane odpowiedzi

mam Megankę ponad 2 tygodnie! padł nawiew . Działał na jenym biegu myślałem że to błachostka! na temat naprawy przeczytałem wszystko kupiłem bezpiecznik termiczny, dostałem się do tego elementu ale co mnie wcześniej zdziwiło :shock: :mrgreen: brak kostek do tego sterownika, i totalny bałagan w elektryce :evil: ktoś już może starał się odtworzyć instalację? poprzedni właściciel namieszał i to sporo :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj poszukaj końcówki kostki nie ma sensu wymieniać całej wiązki (drogo) tutaj na forum jeden z użytkowników ogłasza megii do rozbiórki podłącz nową kostkę ( tyle żeby miała trochę przewodów w sobie) kolorami zaizoluj połączenia i szerokiej drogi.

(jest to częsta przypadłość ponieważ często po przepaleniu bezpiecznika termicznego użytkownicy zwierają tenże bezpiecznik i jeżdżą bez wymiany co powoduje spalenie całej kostki) kup całą kostkę zakończenie instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem całą wiązkę z Angielskiej Meganki niewielki koszt 20zł ciekawy jestem czy jest taka sama ale sprawdzę! to jest kiepskie że nic tam się nie zgadza ! sprawdzałem w innej Megance i jest wszystko inaczej a różniły się tylko tym że moja ma klimę! są powstawiane jakieś dziwne przekaźniki! postaram się zrobić fotki tego bałaganu! mam nadzieję że nikt gdzieś dalej nie ingerował, to po wymianie wiązki powinno śmigać! wiązka nie jest wielka jej też śmignę foto! masz rację że drogo bo to co chciał elektryk pozbawiło mnie humoru na cały dzień! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@AROARO: wrzuc jakies foty / konkluzje pliz na temat tego co wyczyniales z cala wiazka :mrgreen: U mnie padl nawiew i sam sie zastanawiam o co chodzi. Jak sie dostales do calej wiazki - jak ja wymieniales, bardzo mnie to interesuje.

Moze masz rozpiske kolorow na tej wiazce? Cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dziś zrobię fotki, wiązka nie została wymieniona więc doskonale ją widać , wymienię ją w sobotę wtedy zrobię więcej foto... a co do bezpiecznika odsyłam do (» Ogólne » Regulacja nawiewu megane 97)kolega wszystko świetnie opisał i są fotki

 

[ Dodano: 2007-03-11, 13:27 ]

niestety nie wymieniłem tej wiązki brak czasu a potrzebuję go sporo to co tam jest to masakra nie tylko w przedziale akumulatora ale i dalej, zaczynam żałować zakupu no ale!

 

[ Dodano: 2007-03-11, 13:29 ]

nie mogę załączyć foto albo mói kom.. nawala albo serwer jest przeciążony, lub poprostu żle to robię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak jak kolega Robak mi tez podpowiedział wez rozbierz konsole ta od nawiewy to czym sterujesz i podepnij pod dwa zółte przewody (zasilajace) przewod od zapalniczki tez zółty ! wiesz zrób wcineke w przewod od zapalniczki i dodłacz pod dwa w kostce od nawiewy sterowania ! powinno Działac!!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!