Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

REANULT MEGANE COUPE SPORT


DAMNED_CHILD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Otoz mam zamiar kupic TO AUTO http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4432934

 

Auto ma mi sluzyc latem do wypadow w gory albo nad morze, NIE chce nic wiekszego. Z tego co czytalem to jest to dosc awaryjne auto a ten egzemplarz ma dosc duzy przebieg. Moge prosic o opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba to auto. Nawet maska ma równe odstępy. Skocz do stacji kontroli. Cena też nie jest duża. Auto nie jest awaryjne jak o niego dbasz. Przebieg to pikuś i tu może być autentyczny. Moim zdaniem warte zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAMNED_CHILD, ja do tego silnika nie miałbym żadnych zastrzeżeń, przy stosowaniu się do zaleceń producenta można powiedzieć brak kłopotów, problemem mogą być: tylne zawieszenie, osprzęt elektryczny; czyli przełączniki szyb, wentylator nawiewu itp aczkolwiek trafiając w zadbany egzemplarz można długo i bezawaryjnie pojeździć polecam a co do spalania to koleś nawet prawdę napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak znaczków oznaczających wersją na błotnikach, inny odcień tylnych błotników w stosunku do klapy, niefabryczny spoiler z tyłu, tłumik końcowy od hatchbacka (do coupe jest inny), lampki w klapie wypłowiałe (robią się od stania na słońcu), lakier wygląda jakby po polerce był

wnętrze jak na ten przebieg nie wygląda źle, ucha foteli są cała (co nie często się spotyka), kiera ładna, fotele w miarę czyste

 

to jest golas i do tego z najsłabszym zawieszeniem (tylna belka 2drążkowa, cienki stabilizator z przodu)

szukaj lepiej 2.0 - nawet 8v dużo lepiej się prowadzą

 

160.000 to nie jest jakoś bardzo dużo, spokojnie do 200.000km można bez większych napraw dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak belka puka, bądź ma luzy to jesteś z 600-1000 zł w plecy :(

 

jedź do stacji kontroli pojazdów żeby go na ścieżkę diagnostyczną wzięli i sprawdzili stan zawieszenia, ukladu hamulcowego, amortyzatorów, układu kierowniczego, stan podwozia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścieżka diagnostyczna czyli zrób mu konkretny przegląd szarpaki shokery hamulce ponosząc furkę należy zwrócić uwagę czy oba tylne koła równo się podnoszą i czy równo wiszą, można też to sprawdzić zaciągając ręczny i delikatnie cofając sprawdzić czy auto nie przechyla się na którąś ze stron, to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!