Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinie


rygoreg

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich forumowiczów. Jako, że ostatnio zacząłem rozglądać się za większym samochodem (w związku z powiększeniem się rodziny) w oko wpadł mi renault grand scenic. W związku z tym proszę o pomoc i opinie nt. tej oferty: http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-2-0b-16v-serwis-oplacona-z-niemiec-C35260591.html

Czy ta jednostka napędowa będzie dobrym wyborem? Dodam, że po zakupie będę chciał go zagazować.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, propozycje i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny "golas" jeżeli chodzi o wyposażenie - ja bym chyba takiej wersji nie kupił.

Moim zdaniem przebieg jak na ten rocznik mało realny się wydaje, zdjęcia tak robione, że nie za wiele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lakier jest bardzo ladny na tych zdjeciach, trzeba sprawdzic dlaczego. Jezeli przebieg jest oryginalny to cena jest adekwatna. Szkoda, ze nie ma pol skorzanej tapicerki, tempomatu oraz automatycznej klimatyzacji. Radio tez ubogie ale co kto lubi. Nie ma tez HandsFree, aluminiowych felg ale za to jest monochromatyczne lusterko i czujniki cofania. Do sprawdzenia rownomierne: zuzycie bieznika opon szczegolnie tyl, "wchodzenie biegow" czy nie ma problemow(skrzynia ND0), kolo zmiennych faz rozrzadu czy po rozgrzaniu silnika slychac stukanie, rezystor dmuchawy czy pracuja wszystkie biegi, sprezarka klimatyzacji czy pracuje glosno i ostatnie najwazniejsze wyjac schowek pod siedzeniem kierowcy i sprawdzic reka czy wygluszenie ktore sie tam znajduje jest suche(dostaje sie tam woda gdy odplywy z podszybia sa zatkane-glowny powod "szalejacej" elektoniki).

Silnik jest malo awaryjny, dobre przyspieszenie posiada od 3000obr, normalnie nie bierze oleju. Aktualnie jezdze na etanolu E85 i mieszam z benzyna w stosunku 15L benzyny 45L E85. Tylko, ze w Polsce nie ma duzo stacji z etanolem. Pozostaje gaz, do ktorego silnik jest dobrze dostosowany.

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Kolego, przypominam, że na forum jest obowiązek stosowania polskich znaków. damiar

 

Przyjąłem i przełączam klawiature

Edytowane przez wave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!