Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tablet


makin23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad zakupem tabletu ale nie wiem jaki wybrac. Tablet głównie ma służyc jako nawigacja w aucie ciężarowym więc wyświetlacz fajnie jak by miał z 7, 8 cali , potrzebne jest też wejście na kartę microsim żeby w przerwach od jazdy można było z internetu skorzystac .Może ktoś mi pomorze w wyborze takiego sprzętu ? Kwota którą mogę przeznaczyc na zakup to około 1000 zł .

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege po fachu ;-) ja w swojej ciężarówce wożę galaxy tab 10.1, dodatkowo wrzucony mam yoda's kernel przez co zyskuje trochę nowych funkcji itd.

Zainstalowane mam iGO w wersji TRUCK. Całość śmiga na mapach navteq z 2014. Wydaję mi się, że używkę wyrwiesz za śmieszną kasę na serwisach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Alcatel Onetouch PIXI 7.

Jest w promocji , dokładają go w orange za 1 zł, oczywiście jak się przedłuży umowę na telefon.

A w sklepach kosztuje poniżej 300 zł.

Można dołożyć kartę nawet 32 GB

Śmigają na nim chyba wszystkie nawigacje, sprawdzałem: Automapę, Here, NAVFREE.

Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcatel odpada, bo nie ma slotu na kartę sim. Wiem, bo z niego piszę. Ale tak do internetu albo do GPS to wystarczyłby. Mnie denerwuje czasami w nim dotyk. Czasami nie łapie palca gdzie powinien. A przypadkiem nie ma żadnych przepisów mówiących o wielkości ekranu nawigacji? Kiedyś słyszałem, że owe istnieją. Polecany Tablet to samsung TAB2 10.1

Edytowane przez Megan92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego miejsca w kodeksie drogowym który określałby w calach czy cm jak duży ekran nawigacji możesz mieć w aucie.

Powołując się jednak na Art. 66 kodeksu czepiać się mogą, że coś co masz przyklejone do szyby ogranicza Ci widoczność.... i o ile 10cali na szybie w LKW nie robi żadnego wrażenia tak w osobówce pod lusterkiem przysłoni znaczną jego część. Zatem wszystkie nie homologowane urządzenia nie wchodzące w skład wyposażenia auta montujesz na własną odpowiedzialność i dalej wszystko jest dobrze do czasu gdy jest dobrze. Jeżeli po potrąceniu poszkodowany Ci zarzuci, że przez tablet nie zauważyłeś przechodzącej kobity w ciąży w dodatku z wózkiem to masz problemik.

Słowacy poszli krok dalej : "Wg kodeksu drogowego Słowacji uchwyt GPS’u nie może być umieszczony na środku przedniej szyby pojazdu gdyż ogranicza widoczność kierowcy. Ten sam przepis odnosi się do innych urządzeń, których uchwyty są umieszczane na przedniej szybie."

Reasumując możesz się obwiesić pomponikami, frędzlami, płytkami CD i zdjęciami Shazy i TV 21cali - zakazu nie ma ale ma nie przesłaniać.

Edytowane przez Iron.Falcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polcam lenovo Tab A7-30 (A3300-H) ma wyjście SIM , modem 3G,4-rdzeniowy procesor,bardzo dobrą baterię,7- calowy wyświetlacz ,dobry dotyk,dzwięk dolby a jak wgrasz nowy soft to może służyć jako telefon ,cena 399 zł.

Edytowane przez IreQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się szuka tabletu z modemem 3G to warto wcześniej poczytać, czy w ogóle działa, bo przynajmniej na początku różnie z tym bywało. Wiem, bo sam się nadziałem, a jeszcze dwa lata temu tablety nie były wcale takie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!