Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam,

Czy ma ktoś sprawdzony sposób na uszczelnienie lamp lub wie gdzie szukać nieszczelności? Po myciu lub podczas dużej wilgoci mam obie tylne lampy zaparowane (od strony kierunkowskazów), pociągnąłem dookoła sylikonem lecz nic nie pomógł a dodatkowo powstawała większa skroplina przy sylikonie (brak odparowania), niestety lampy są nierozbieralne (coupe) lecz tak jakby zgrzewane.

Byłbym wdzięczny za każdą poradę.

Pozdrawiam!

Edytowano przez aston76

Hej,

Czytałem te posty lecz nic nowego się nie dowiedziałem, dlatego założyłem nowy temat.

post-70115-0-61992500-1425939307_thumb.jpg

tak wyglada to u mnie :( po myjni zaparowane- szybko schodzi,a po nocy są skropliny.

Obstawiam że i u ciebie jest jakaś drobna nieszczelność...

Opiszę mój przypadek: lampa tył była cała i nie było parowania ale wyjeżdżając z garażu drzwi mi się przymknęły, za słabo zaparłem je a było wtedy spore wiatrzycho, rączka na drzwiach zahaczyła o lampę i lekko pękła na rogu, od tej pory masakrycznie zaczęła parować czego wcześniej nie było, skleiłem pęknięcie i przestało parować...

Widząc że ludzie jednak zgłaszają takie problemy to bardzo możliwe że tandetnie to kleją podczas ich produkcji i po jakimś czasie takie cyrki wchodzą.

Odkręciłem ponownie lampy chcąc sprawdzić odpowietrzenia- korki założone na nich były lekko wysunięte, docisnąłem je z myślą, że to może być przyczyną parowania, jest lepiej lecz wciąż przy takiej różnicy temperatur parują, przy okazji przemyłem uszczelkę w pokrywie od żarówek. Przymierzam się do ponownego zasylikonowania całości dookoła lecz tym razem użyje sylikonu do akwariów (ponoć lepiej przylega do niechropowatych powierzchni) Co o tym myślicie? Czy po prostu ten model tak ma, że na "przedwiośniu" paruje??

Napisano (edytowany)

Kolego celownik07 możesz napisać czy dalej masz tę zaparowane lampy bo u mnie to samo 

Edytowano przez mlodyrochu