Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gaz Megane Coupe 90 KM


Ajejek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na wstępie (jako nowy użytkownik forum) pragnę się przywitać :)

Mam okazje kupić rodzinnie fajnie zadbaną "Kupeje" z silnikiem 1.6 90 KM i mam pytanie:

Jakoż pracuję parę kilometrów od domu, niestety MUSZĘ mieć gaz, bo z super pensją nie stać mnie na benzynę i tu pytanko: jak te silniki pracują z gazem?

Warto dawać do niej gaz? Gaz której generacji? Czy coś się nagminnie uszkadza podczas korzystania z gazu? Do tej pory jestem nieszczęśliwym użytkownikiem golfa III z gazem.

Proszę Was pilnie o wszystkie ważne informacje dotyczące tego silnika i gazu.

Pozdrawiam i dziękuję z góry :)

 

Dodano: 27 maj 2015 - 19:00

oki dzięki za pomoc :)

 

Za skasowanie wpisu moderatora, bez konsultacji z nim przydzielam paseczek. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Idealne pytanie dla mnie...(: Miałem takie granatowe autko 1.6 w wersji Montecarlo (skóra, białe zegary) 1998 rocznik. Przy przebiegu 150 tyś założyłem LPG 4 generacji bo takie były popularne parę lat tamu. Kosztowało 2100 zł. Sprzedałem to auto z przebiegiem 260 tyś. Bo zaczęło bardzo korodować i co roku je malowałem. Co do gazu to od razu zawory wyregulowałem i nigdy... powtarzam nigdy nie szwankowało na gazie. Przy obciążeniu klimatyzacją elegancko obroty trzymał... Przełączanie ustawiłem na 35 stopni, ogólnie to sam sobie go ustawiłem, zebrałem mapy PB i LPG... Gdyby nie to malowanie ciągłe to bym go nie sprzedał. Opinie na temat sterowników są różne... Ja wybrałem Diego G3 i parownik Alaska. Myślałem nad stagiem 4 ale daleko miałem serwis. A program Diego jest tak prosty, że każdy jak poczyta to go ustawi. Teraz mam go w megane 2 i również nie mam problemów żadnych. Proszę nie komentować tego co napisałem o Diego, bo to tylko moje przekonanie. Jak ktoś chce inny to bardzo proszę :) Jak byś potrzebował więcej informacji o tym aucie to pisz. Poznałem je na wylot przez 7 lat :)

Edytowane przez aston76
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!