Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

dziwne odgłosy w przednim zawieszeniu


Rekomendowane odpowiedzi

przy pokonywaniu poprzecznych wzniesień, skręcaniu i przechyle auta w lewo lub prawo bardzo często słychać stuknięcia lub głuche uderzenia z przedniej lewej lub prawej strony zawieszenia. Mam samochód jeszcze na gwarancji i na przeglądzie ten fakt zgłosiłem. Przy odbiorze powiedziano mi, że żadnych luzów nie wykryto i ich zdaniem zawieszenie jest OK. Ale nie jest OK bo dalej stuka i puka. Znam ogólnie niechęć do usuwania awarii na gwarancji - miałem wcześniej megankę rocznik 1999 i kłopoty z cewkami - dodatkowo jeszcze teraz odczuwam brak jakiejkolwiek rzyczliwości gdyż Scenika kupiłem u innego sprzedawcy w innym mieście bo ten nie chciał dać upustów przy zakupie. Samochud jeździ, ale te stuki są dość nieprzyjemne dlatego zastanawiam się co dalej, jak postępować z serwisem. Może macie jakieś pomysły??? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza Panowie. Powiedziałem im że to pewnie te łożyska, serwisant nie zaprzeczył. Z tego co słyszałem dość często one właśnie nawalają. Najważniejsze jednak jak wyegzekwować od serwisu naprawę gwarancyjną-narazie mam jeszcze rok gwarancję. Jednak może i tak się stać że przez ten rok samochód będzie jeździł, czyli jak się domyślam wg serwisu będzie sprawny bo nic się nie urwało i nie stanowi auto zagrożenia. Myślałem o wynajęciu rzeczoznawcy z PZM-mot, ale nie wiem czy coś wskóram i czy czasem nie przepłacę. Tak na marginesie znajomy kupił :?: idetycznego Scenika z Niemiec tylko 3 latka. Sprawdził go na komputerze w serwisie. Jak się okazało miał wymienionych wiele części i jak się domyślamy wcale nie były to podzespoły czy elementy, które ewidentnie się popsuły, po prostu uważał, że coś nie działa, wygląda tak jak powinno.

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

KOKOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!