Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

gaśnie przy wolnych obrotach, a poza tym...


Rekomendowane odpowiedzi

gaśnie przy wolnych obrotach, a poza tym w niektórych momentach nie chce wejść na wyższe obroty tzn. ok 4 tyś. Silnik raz zapala, raz nie chce. Immo jest odłaczone bo blokowało.

Zdarza się ze po odpaleniu obroty spadają i silnik gaśnie. Komputer był dwa razy sprawdzany, błedy kasowane, czujnik położenia wału zmieniony. a i tak ciągle nie jest ok. mechanik mówi ze meganka ma kaprysy i nie wie co jej jest. Czy warto jechać do ASO? Juz nie mam siły, mam go dopiero od pół roku. teraz chodzi bezproblemowo ale ma jakies swoje "kaprysy" i nie wiem co z nim robić. ma ktoś jakieś pomysły. pozdrowiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczko,napisz nam wiecej o objawach.Jak silnik pracuje-czy jesli nie chce wkrecic sie na obroty to pracuje jak traktorek :?: kiedy lubi gasnac i czy sa jakies inne prawidłowosci.Napisz nam jakie błedy zostały wykasowane z komputera( powinno to byc wydrukowane u mechanika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe obroty gwałtowanie spadają. Na biegu jałowym - wolne obroty - silnik nie pracuje równomiernie. W momencie, gdy gasł nie można go było utrzymać na małych obrotach. Silnik pracował w zakresie od 1,5 tyś. obrotów powyżej 3 tyś. obr. " dławił się ". Zdarzało się, że po uruchomieniu po kilku obrotach gasł. Co do błędów, nie posiadam żadnych wydruków. Mechanik powiedział tylko, że były jakieś błędy ale na komputerze już nic nie pokazuje. Nie ma pomysłu co z nim się dzieje. Komputer pokazywał, że czujnik położenia wału jest do wymiany, ale i tak komputer dalej go wskazywał. Dzisiaj samochód pracował nieźle, jeździ, poza małym spadkiem obrotów na biegu jałowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompę paliwa miałam sprawdzaną przez tatę, co do innych części to muszę poprosić dopiero o sprawdzenie. nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale w uno bez jednej świecy odpala, a u mnie już nie da rady. czy to jakąś oznaka ze są już do wymiany. Bądź tez tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!