Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji że zapoznałem się ze wszystkimi (najprawdopodobniej) problemami odnośnie nawiewu i nie znalazłem w nich pomocy piszę ten temat :) .

Mianowicie od około miesiąca było słychać stukanie w okolicach lewego głośnika na podszybiu ( przypuszczam że to silniczek od sterowania cyrkulacją powietrza od strony kierowcy ) następnie podczas zamykania drzwi tak jakby się coś obijało, powyciągałem wszystkie "luźne" przedmioty z okolic drzwi i samych drzwi ale problem pozostał dalej ten sam, nie ważne które drzwi się zamymało , ale ten dźwięk także dobiegał z okolic w/w silniczka.

A teraz do mojego problemu, mianowicie siadł całkiem nawiew , silniczek od cyrkulacji jak stukał tak stuka tylko ciszej, zniknął dźwięk obijającego się przedmiotu podczas zamykania drzwi. Nawiew nie daje żadnego znaku życia na żadnym biegu, nawet nie zapala się dioda klimatyzacji (uważam to za normalne bo zapala się tylko wtedy kiedy jest nawiew). Bezpieczniki wszystkie posprawdzałem , te w kabinie jak i te pod maską, jutro z rana zajmę się demontażem panelu sterującego nawiewami (chociaż wydaje się że napięcie dochodzi, jest podświetlenie pokręteł) i pytanie do Was drodzy forumowicze, gdzie może leżeć problem ?

Pozdrawiam.

@EDIT:

Temat do zamknięcia :) , tak jak kolega Merkaba napisał problemem była wtyczka koło akumulatora, poszedłem sprawdzić zanim pojawiła się odpowiedź ale i tak wielkie dzięki :), sama wtyczka przerywa więc na szybko zrobiłem ją na krótko i teraz będę czekał na części, temat pozostanie informacją dla potomnych :) .

Edytowane przez NotExist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!