Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do wszystkich znawcow dotyczace modelu silnika. Jestem Posiadaczem Megi III jednak zainteresowala mnie pewna rzecz dotyczaca modelu Silnika. Sprzedawca zapewnial mnie ze silnik w mojej Megance ma 220km KM jednak spogladajac na wszelkie Tabelki Renault z 2010r nie wychodzily 2.0 TCE 220 konne lecz 180 i zainteresowany tym tropem szukalem tabliczki znamionowej na silniku lecz nie moglem jej odnalezc a jedyne co znalazlem to ta nalepka. z informacji ktore znalazlem wynika ze jest to silnik z RS ile jest w tym prawdy i czy ktos moze rozwiac moje watpliwosci?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

post-85738-0-80628100-1447099497_thumb.jpg

post-85738-0-71434700-1447099507_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatek VINu to VF1KZ1 nie wiem o ile liczb/liter Ci chodzi. Dodam ze jest to kombi GrandTour taka wersja bardziej wypasiona od normalnej tzn licznik analogowy, normalny reczny nie na przycisk i samochod sproowadzony z Niemiec. Jestem ciekaw czy takie wyszlo z fabryki czy to moze jakas przekladka?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie KZ1T z tym ze czytalem ze w tych latach wystepowaly silniki F4R M870/M872 i jak sie to ma do rzeczywistosci? a u mnie na silniku widnieje M874

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej sprawdzić to w ASO. Podasz VIN i będzie wiadomo co fabryka wsadziła pod maskę. Później można zhamować i jak będzie spora różnica to znaczy, że ktoś coś grzebał. Generalnie w 2010r silniki 2,0 TCe miały 180 KM. Wersja z 220-to konnym silnikiem to dopiero ph II czyli nie wcześniej niż 2012r. Jest jeszcze opcja wymiany silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!