Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem Reanult Megane 1.9D 1999r. i jako, że nie znam się kompletnie na samochodach, to prawdopodobnie z jego zakupem "wtopiłem", bo samochód jest cały czas w serwisie. :mrgreen: Jak już go "postawię na koła", to postaram się nim mimo wszystko pochwalić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zamieniłem swoje Picasso na Grand Scenica 1.9 DCi z 2004r. No i już pcham się na to zacne forum... :(

Na bank się przyda, bo już wiem, że mam coś do dłubnięcia w Scenicu... :-? A w zasadzie "Tofiku", bo takie imię nadała mu córka. :(

 

Witam serdecznie z Warmii i Mazur. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe od miesiąca jestem posiadaczem białej renatki megane I classic ph1

Fajnie się jeździ, ale mam przy niej kupę roboty :-/

pozdrawiam i miłej nocki życzę wszystkim zakochanym w renatkach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój pierwszy post tutaj na imie mam Grzegorz jestem posiadaczem bordowej Lagunki wiec Ci ktorzy bywaja mnie na forum RLKP napewno kojarzą mnie z nicku który mam i tu :( powód przybycia? o tak o ale i chce zebrac opini troche poniewaz mysle nad zmiana autka na Scenika :(

 

pozdrawiam wszystkich maniaków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem kolejnym neebwie w temacie samochodów zaczynających żywot w kraju wina i sera.

O tym wyżej mogę prawić godzinami niestety o samochodach będę się radził Was drodzy nowi koledzy/koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :mrgreen:

Od ponad tygodnia jestem szczęśliwą właścicielką Renault Megane I phII wersja RXE, silnik 1.4 z gazem. Marzyłam o takiej już daawno i w końcu kupiłam, za własne ciężko uzbierane pieniądze :( jest super, wygodna, ma wszystko czego chciałam i fajnie się ją prowadzi - ja po prostu moją Megankę uwielbiam :(

pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od ok 3 tyg jestem posiadaczem kolejnego autka ze stajni Renault :mrgreen: . Do rodzinki zawitało Megi I ph II 1.4 16V Kombi z 2001r. Mam nadzieję, że będzie równie bezawaryjne co moje inne renówki :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

na imię mam Krzysztof od 10 lat jestem uzależniony od Scenica RX4 1.9 dci. Pozdrawiam Wszystkich uzależnionych od tej marki, może podwójnie tak jak ja, Kangoo RN 1.4. Co najśmieszniejsze tego samochodu nie ma jeszcze w katalogach serwisowych, pierwsza rejestracja 06.10.2000r. Spotkał się ktoś jeszcze z takim samochodem którego nie ma :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!