Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Temperatura silnika TERMOSTAT


djdanhill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Megane 2 1.9DCI 2003. Od chwili kiedy są mrozy, zauważyłem, że temperatura silnika rośnie bardzo, bardzo powoli. Wczoraj zrobiłem 20km w jedną stronę, a wskazówka dotarła ledwo do 2 kreski ogrzewanie w aucie działa i teraz moje pytanie czy wymieniać już termostat? Czy macie jakieś sposoby na sprawdzenie tego? Pewnie jak pojadę do mechaników to wymienią wszystko, co mogą jak zawsze :/

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro sprawdze jak dojade do pracy a jesli będą to co ? ogolnie nie widzialem tego problemu jak bylo ok 0 stopni mozliwe ze płyn jest do bani ?

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

Pawel

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą zimne, to termostat jest dobry.

Tak swoją drogą, to w niskich temperaturach te silniki dość długo się nagrzewają.

Płyn do grzania nic nie ma, ale nie zaszkodzi sprawdzić jego poziomu i odporności na zamarzanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!