Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak podświetlenia tablicy oraz świateł pozycyjnych i hamowania prawa strona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przepaliła mi się żarówka podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Podczas wymiany prawdopodobnie coś zwarłem. Niestety teraz nie świeci mi całe podświetlenie tablicy rejestracyjnej, prawa tylna lampa oraz prawe przednie pozycyjne. Niestety nie mogę dojść gdzie są bezpieczniki, podłączałem komputer lecz nie ma żadnych błędów. Czy ktoś miał taki przypadek? CZy ktoś jest w stanie mi pomóc. Bardzo mi zależy iż pojutrze wyjeżdżam do Włoch a tu taka lipa... Z góry dziękuje za odpowiedź. Założyłem ten temat bo nie znalazłem odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To raczej na pewno bezpiecznik,też kiedyś wymieniałem żarówki w tablicy rejestracyjnej i miałem tak samo,z tego co wiem to oznaczenie tego bezpiecznika to narysowana taka żarówka i pod nią jest strzałka wskazująca na prawo.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem, wymieniałem żarówkę podświetlenia tablicy zapomniałem wyłączyć świateł (blond moment) i przestały działać pozycyjne z prawej strony i oczywiście światła podświetlenia tablicy.

Sprawdziłem 90 % bezpieczników od strony kierowcy i wszystkie hulają. Jak zdjąć ten panel (nie obudowę zewnętrzną) koło akumulatora, żadnych bezpieczników tam nie widzę. Lipa. Widziałem, że w paru modelach są bezpieczniki od strony pasażera, ale zerkałem i nie ma.

 

Jutro do wawy muszę lecieć, jak mnie niebiescy panowie złapią będzie grubo O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bezpiecznik 10A, znajduje się on w skrzynce przy akumulatorze. Żeby się tam dostać trzeba otworzyć skrzynkę i wyciągnąć calu element i odwrócić do góry nogami, wtedy masz dostęp do bezpieczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!