Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja Carminat Navigation Informee


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przekopałem już cały internet i nigdzie nie mogę znaleźć obrazu płyty do aktualizacji softu do 5.30 Carminat Navigation Informee, czyli NAV6 V2. Zachciało mi się języka angielskiego, bo ani niemieckiego, ani żabojadzkiego nie kumam, więc wrzuciłem płytkę z softem 5.30 która unieruchomiła mi ekran. Jedyna płyta która ożywia ją i powoduje uruchomienie ekranu i automatyczną aktualizację to zaciągnięta z chomika NAV6 V1 i robi aktualizację do 5.00, która niestety kończy się errorem. Soft z jakim zakupiłem auto to 5.30 i na takim wszystko chodziło po niemiecku i francusku. Niestety producent usunął wszystkie obrazy ze strony z której kiedyś można było oficjalnie sobie pobrać soft do aktualizacji. Może ktoś posiada taki oryginalny ( nie żaden modowany) obraz i mógłby go udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety linki padły, jak już pisałem wcześniej, dlatego też wypróbowałem już wszystko co było tylko do ściągnięcia z netu, a mam tylko kupkę płyt cd do wywalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ... tego poszukiwałem, jednak moja nawigacja wybrzydza. Nie chce tego softu przyjąć, czytnik mieli, rozpędza i zwalnia płytę, ale wyświetlacz nie trybi. Jedyną płytą, która stawia wyświetlacz na nogi jest update 5.00, więc może w tym kierunku muszę podążyć. Czy jest możliwość by na tego chomika jeszcze wrzucić update 5.00?

 

Dodano: 08 kwi 2016 - 15:31

Udało się uratować navi, postawił ją soft o oznaczeniach RENAULT NAV6 VER 5.40 PL.iso(nawet nie wiedziałem że wyszła taka wersja softu), jednak do wyboru znów mam tylko niemiecki i francuski...ehhh. No to wyświetlacz działa i to jest najważniejsze.

 

Dodano: 08 kwi 2016 - 16:11

Już jest po polsku :rolleyes: . Dziękuję cinas_ za pomoc, komuś się pewnie przyda ten obraz na chomiku.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!