Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Użytkownicy antyradarów - opinie.


Yupikayey

Rekomendowane odpowiedzi

1. Kto i co ma kupić?

2. Już widzę jak przestrzegasz wszystkich ograniczeń. Zajeżdża hipokryzją.

Ja np. pod pracą mam ograniczenie do 40km/h tylko dlatego, ze 2 lata temu był remont pobocza. Remont się skończył a znak został. Droga pusta przez szczere pole. Suszarka idzie w ruch kazdego dnia bo jest drzewo, za którym mogą się schować.

3. Jesteś nieuprzejmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrzan49 jeżdżenie przepisowo jest passe <ok>

 

Małe OT:

Lewy, jest różnica między jechaniem ~50 km/h w miejscu gdzie jest 40 bo był remont a śmiganiem 70 przez miasto bo "nic/nikt nie stoi z radarem". Żaden policjant ci nie wlepi tam mandatu (przy tej 40stce), policjant to też człowiek.

Poza tym złap za telefon i dzwoń do lokalnych drogowców, niech zabiorą znak.

 

I nie każdy jest hipokrytą, są jeszcze ludzie, którzy przestrzegają przepisów itd. Oczywiście lepiej być w tej mniejszości co ich nie przestrzega, lepiej się na tym wychodzi. Tylko co by było jakby każdy lał na przepisy? (pytanie retoryczne).

Na pewno wszyscy zgadzamy się co do tego, że np. kompletnie idiotyczne oznakowania należy ignorować.

 

Szerokiej drogi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś używa w telefonie aplikacji SpeedAlarm? Jakie macie ew. opinie?

 

Więcej na: peedalarm.pl/"]http://[ciach]peedalarm.pl/

 

Wydaje mi się to kiepskie z tego względu że ciągle jestes online, więc pewno Twoja kom. ciągle wysyła odpłatnie jakies informacje przez chyba ? GPRS albo coś takiego.

 

Ja mam na Nokie E50 wgranego Tom Toma 6 do tego wgrałem POI czyli program który podczas jazdy współgra z TT i ustawiasz sobie by POI poinformował Ciebie o tym że będzie fotoradar za np. 200m i tak też robi, telefon wydaje dzwięk " Możliwa kontrola fotoradarowa" i jest <ok>

POI jest bezpłatny, należy tylko co jakiś czas wgrać sobie aktualniejszą wersję.

POLECAM na sztywno stojące fotoradary.

 

Mały oftopic

W Polsce jest 900 skrzynek z fotoradarami z czego naprawdze działających jest ....

200 :!: :shock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się to kiepskie z tego względu że ciągle jestes online, więc pewno Twoja kom. ciągle wysyła odpłatnie jakies informacje przez chyba ? GPRS albo coś takiego.

 

NIe, nie jest tak. Na stronie jest opisane jak to działa i za co sie płaci.

Moje pytanie było podyktowane jedynie ciekawością. NIe mam Nokii :-P ( i nie zamierzam) ani SE, tak więc i tak nie mógłbym uruchomić tej aplikacji. Ogólnie ciekawi mnie jak to działa w praktyce i ilu ma uzytkowników, ale raczej sie nie dowiem <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundwave-Lewy to lewy.Za młody jeszcze to i głupoty plecie.Wspieram Twój rozsadek.Niestety na forach go mało a nawet ubywa jakby!

Pozdrawiam

 

Doceniam krzewienie przestrzegania prawa wsród internautów, ale kultura osobista, też ważna rzecz. - Lewy

<ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,po co da dyskusja <ok> przecież wszyscy wiemy że najlepszym anty radarem jest CB-radio i to nie podlega najmniejszej dyskusji.Kto przejechał się raz z radyjkiem, a jeszcze do tego uratowało mu tyłek to nie sądzę żeby wywalał kase na jakieś antyradary-tu kłania się marketing firm które to badziejstwo sprzedają!!!!!!!! jeszcze trochę a przypuszczam że nasi stróże prawa i politycy zabiorą sie za cb-radia-oby nie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

CB radio na pewno jest dobrą rzeczą, informacja o korkach itp. dobrze, że korzystają z niego Tiry bo często to pozwala rozładować korki.

Ale wyobraźmy sobie sytuację, że z CB korzystają także "drobni" przestępcy, wstawieni kierowcy, przemytnicy. Dzięki niemu łatwo unikają kontroli drogowych itp.

Mój punkt widzenia na pewno nie jest taki, że jeżeli ktoś zaciachał nożem ojca, matkę, psa i chomika to należy zakazać sprzedaży noży ew. dawać na nie licencje <ok>

 

Policja, wierzcie mi na słowo, nie chce dawać każdemu mandatów i tak z tego nic nie mają!!, w ich interesie jest żeby na ulicach było mniej przestępstw z udziałem samochodów dzięki czemu my, szarzy obywatele jesteśmy bezpieczniejsi, a oni mają mniej pracy. Odbierając Policji narzędzie kontroli wyrywkowych kierowców sami na tym tracimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Test antyradaru Whistler XTR-140:

 

Wykrywa, tzn. nie jest aktywny przy mijaniu atrap fotoradarów. Okazuje się, że jest ich więcej niż prawdziwych.

Wyłapuje trochę ogólnych zakłóceń ale można to przeboleć. Do jazdy po mieście raczej się nie nadaje.

I jeden największy plus, o którym się nie pisze. Jazda nie jest aż tak nużąca jak coś zapika (fałszywy alarm), bo trochę baczniej zwraca się uwagę na znaki i ogólny ruch na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Miałem kiedyś antyradar whistlera 13...coś tam. Był polecany nawet przez... policję :oops:

Nie chodzi o to aby mieć antyradar, czuć się panem szosy i łamać przepisy.

Kupiłem go kiedy po jednej z akcji policji wyjeżdżałem juz poza teren zabudowany i zaczynałem przyspieszać. No i ..zza krzaka... STOP 6pkt i udało się wytargować na 200 zł. Za 300zł kupiłem anty i już więcej nie zapłaciłem nigdy mandatu.

Teraz kiedy mam megane nie używam anty.

Meganki mają szyby atermiczne a to wprowadza w błąd antyradar.

Jedne z lepszych antyradarów jakie są jeszcze a nie przeszkadza im szyba są antyradary Beltronicsa. Lecz tu ceny za jakiś dobry to koszt ok 800zł

Cobry są bardzo czułe i piszczą przy byle okazji. Nawet drzwi rozsuwane marketu powduje piszczenie anty. (testowałem). Tak, jak coś czasem zapiszczy autoamtycznie nóżka sama spada z pedału gazu...

Anty jest dozwolone ale nie u nas...a może i u nas wprowadzą dla bezpieczeństwa jazdy? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!