Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dymi, pracuje nierówno


Gungosa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zadziała się u mnie w Scenicu dziwna rzecz otóż samochód pracuje nierówno na postoju, przy przyśpieszaniu przerywa i mocno dymi z wydechu, niemam pojęcia co to może być szukałem i szukałem ale nie mogę nic znaleźć, nie wiem czy ma to związek ale słyszałem podczas jazdy tak jakby metaliczne zgrzytanie ale to już się nie powtarza, myślicie żeby może przeczyścić przepływomierz bo ja już nie mam pomysłów dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokonać kompleksowego sprawdzenia instalacji;

-szczelności połączeń układu dolotowego ,( dokręcić opaski, czy nie ma dziurek,nieszczelności )

-szczelności połączeń układu paliwowego,czy nie ma powietrza w paliwie ,

-kompletności połączeń elektrycznych ,

- wymienić filtr paliwa , powietrza ,zatankować paliwo do pełna,dolać olej 2T ,nie jeździć na rezerwie ,

- sprawdzić EGR ( przeczyścić, dużo jazd po mieście ???,dać autu w przysłowiową d..ę ),

- sprawdzić turbinę ( czy nie ma luzów i stan łopatek wirników ),

- sprawdzić drożność układu odmy ,zaworka odmy ,

 

Jeżeli te zabiegi nie pomogą to trzeba podpiąć pod clipa u kumatego mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!