Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault vs Renault (i nie tylko) - WYPADKI


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

filmik z wyścigu znany i lubiany:) :)

 

[ Dodano: 2007-04-09, 12:43 ]

PS mimo ze jestem kobieta to musze przyznac ze faceci maja duzo racji gdy krytykuja babeczki za kierownica... brak wyobrazni, nerwowe ruchy i brak zdecydowania...

 

heh.no co tu dużo mówic....jak widzę laseczkę za kierownicą np w Yarisie, Peugeocie 206, Mini i innych zabaweczkach dla "rozpusczonych, dobrze sytuowanych i niezbyt logicznie myślących pań" od razu wciskam gaz i oddalam sie ze strefy rażenia :)

 

a do najbardziej irytujących kwestii należą chyba drobne rysy i parkingowe wgniecenia które któś jakby z premedytacją wyrządził mojej Megane jak sobie stała na parkingu....... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... co do kobietek za kierownicą... kierowców

Moje zdanie jest takie jak ktoś nie ma drygu do prowadzenia auta to będzie uważany za nieudacznika czy to facet czy babka.

Kobiety generalnie prowadzą spokojniej niż mężczyźni mniej agresywnie.

I zależy to także od mentalności bo w świątecznym zatłoczeniu i wyjechaniu na drogi 100% świątecznych kierowców i kierowczyń ja jako były zawodowy kierowca wolałem omijać krajowe trasy i pojechać drogami lokalnymi. Co do mentalności skoro ja jestem na tyle kultularny i wpuszczam 2 auta wyjeżdżające z bocznej drogi to dlaczego ta pani z tyły w toyocie Yaris rej WW 1066... na mnie trąbi? gdzie się jej tak śpieszy? skoro gdy jadąc za mną nie jest w stanie rozpędzić swojego bolidu powyżej setki i wyprzedzając mnie (z klaksonem) zajeżdża mi drogę bo jedzie coś z naprzeciwka, zmuszając mnie do przyhamowania (wymusza to na mnie).

Życzę tej pani i innym kierowcom z lekko wybujałą wyobraźnią Wesołych świąt i dróg wielopasmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dotad spotkalem sie z agresja i chamstwem tylk o i wylacznie ze strony panow kierowcow. Panie za to czesto jada za wolno jak na warunki panujace na drodze i brak im zdecydowanych dzialan gdy sytuacjana drodze ulega powaznemu odchyleniu od normy.

 

Wynika to moim zdaniem tylko i wylacznie z braku praktycznych wskazowek ze strony np. meza / chlopaka / ojca kierowcy, odnosnie techniki jazdy i dobrych zwyczajow na drodze. Ja musialem na moja Pania nawet! krzyczec bo piracila jak ze mna jechala (prowadzila moja kochana megi) zeby wykorzenic zle zachowania na drodze, juz jest duzo lepiej ale czasem jak sobie ktos ubzdura wlasne przepisy i zachowania na drodze to trudno go z tego wyleczyc i moim zdaniem im szybciej tym lepiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to ja miałęm podobna sytuację jak DrNO :) z Civic i Cinquecento :)

jak w Civica puknąłem to klapa tylna przesunięta, zderzak połamany, lakier z klapy odlazł, a u mnie szczerze ani ryski nie było!! w dzień patrzyłem później i normalnie ani jednej, najmniejszej ryski...

a druga sytuacja to Cinquecento :-D tu były jaja bo koleś stracił praktycznie bagażnik :P cały aż do tylnich siedzeń :P jakoś się tak niefortunnie (dla niego) wbiłem :-P

a to było tak że walnąłem, i nawet sie nie zatrzymaliśmy i już odjechałem na bok żeby nie zatrzymywać ruchu... wychodzimy z kolesiem a on pyta gdzie ten co w niego przywalił!! P ;) znów Megana bez szwanku, kilka rysek tylko i od tłumika na dole zderzaka tylko miałem troszke przerysowane a tak poza tym to luzik. ;) a koles sie pewnie drugiego takiego rozwalonego jak on spodziewał ;)

koleś dostał 350 zł i powiedział że za tyle to on zrobi remont całego auta! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!