Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault vs Renault (i nie tylko) - WYPADKI


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh corolle maja chyba jakis uraz do meganek... jakas zazdrosc czy jak? mnie tez dupek zajechal na mm i hebel, akurat w momencie jak zerkalem w lewo :] nie mialem szans rozoralem mu du...e ;] mnie sie tylko lakier porysowal (*****ENCAP rzadzi!) tylko dlatego ze to ja bylem z tylu uznalem ze moja wina... od razu na bok na chodnik zjechalismy, tyle co sie rozgladnelismy i ugadali gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe zagrożenie na drodze stanowią kierowcy w samochodach z numerami lizingowymi. Moje doswiadczenia stwierdzają iż: są młodzi do 30 lat to i fantazja wielka, odpowiedzialność 0% (brak rodziny, to za kogo odpowiadać i kim się martwić, że sami zostanią), samochód firmowy to jak się rozwali to nie jego strata (odpadają naprawy, koszty paliwa, jazda 100 km a 170 km to różnica w spalaniu) nie licząc tego że na wózek trzeba zarobić samemu. Policja też to widzi i takie samochody częściej zatrzymuje. Dochodzi do tego ambicja, że się jest najlepszym i najszybszym i nieraz jak się trzech takich trafi to masakra... dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie ucierpieli - drobne otarcia bo na boku trochę pojechali ;-) Ale autko z fullllll wodą do kasacji - nie wiem jak wyglądał "przeciwnik". Ten wozik widziałem już na parkingu strażackim i robił wrażenie taki zgięty w łuk ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos tego spychania aut po stłuczce, BRON BOSHE NIE BRONIE TYCH LUDZI I PODZIELAM WASZE ZDANIE!

Weźcie jednak przykładowo taka sytuację:

- gość daje wsteczny lub cokolwiek i wjeżdża w Was od przodu swoim tyłem. Następnie przyjeżdża policja a on mówi, że to Wy mu w tyłek daliście to co Wy na to ? Sytuacja nie ciekawa.

Jeszcze raz podkreślam PODZIELAM WASZE ZDANIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sytuacje.

Byl wieczor moj ojciec staje na chodniku tak 10 metrow za Oplem Agila. Otwiera drzwi i juz mial wychodzic ale patrzy przed siebie a tu prosto na nas baba oplem cofie. Mielismy wtedy Polo Classic a w nim bez kluczyka titek nie zadziala. Dlatego moj tata zaczol migac jej swiatlami ale ona wogole nie reagowala. Na szczescie ojcec szybko zorientowal sie ze reczny byl zaciagniety i zdazyl tylko go spuscic. Naszczescie skonczylo sie tylko na zniszczonym zderzaku i przejechaniu kilku metrow do tylu. Ale kto wie co by bylo gdyby auto bylo na recznym.

Kiedy baba wyszla z auta pierwsze co powiedziala:

Jak ja wchodzilam do auta pana tu nie bylo!! :evil:

I miala pretensje o to ze mysmy staneli za nia po tym jak ona weszla do auta:/ Pozniej to juz normalne procedury jak po wypadku takze nie bede pisac.

 

I chciala sie tego wyprzec ale jej sie nie udalo nas bylo trzech a ona sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!