Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie kupić uszczelniacz lewej półosi ?


GGienek29

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mogę zamówić przez internet uszczelniacz lewej pół osi Megane I ph I classic 1.6 90km ? Szukam po różnych sklepach i nie mogę znaleźć do tego auta. Np. na allegro są tylko prawe :/ http://allegro.pl/uszczelniacz-polosi-renault-megane-espace-scenic-i-i6495596993.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w ASO, koszt powinien być zbliżony do ceny prawego uszczelniacza. Możesz też próbować w sklepach z uszczelnieniami technicznymi, tylko weź stary uszczelniacz na wzór.

Jak chcesz cenę z aso to wejdź na stronę www.catcar.info i tam poszukaj numeru oryginału tego elementu. Później z numerem dzwonisz/jedziesz do ASO i już.

Ja za taki uszczelniacz do innego auta w ASO zapłaciłem mniej niż w sklepie technicznym, tylko musiałem czekać 2 dni na sprowadzenie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ! Takiej odpowiedzi oczekiwałem ;) Teraz pytanie z innej beczki, myślicie, że skrzynia po uszczelnieniu i wlaniu oleju jeszcze ucichnie ? Sporo przejechałem z wyciekiem i biegi wchodzą normalnie, z 1 czasem jest problem.. ale skrzynia wyje, jeszczególnie na 2 i 5 biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się wyjaśniła sama, skrzynia się posypała, do wymiany. Dźwięk jak ciągnięcie metalu po asfalcie.. Teraz zaczynają się poszukiwania skrzyni i tu jest problem, widzę, że są różne skrzynie ? :/ Jaka będzie pasowała do mojego ? Megane Classic I ph I 1.6 16V 90 KM 1998

Według instrukcji ma być skrzynia typu JB1 .. ale teraz okazuje się, że może być JB1 ale numerki po tym są różne.. pogubiłem się, pomocy.

Edytowane przez GGienek29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam naprawiam lub (lepiej) Download i ściągnij sobie serwosówki tam masz wykaz wszystkich montowanych skrzynek.

Przy zakupie zwracaj uwagę na górne mocowanie, były dwa, na tzw dużą łapę i małą. Popatrzysz po aukcjach będziesz wiedział.

Ja szukałem do swojego ponad 2 miesiące, a i tak się skończyło pewnymi przeróbkami.

Nie daj się namówić na skrzynie jeżeli jej nie widzisz, najlepiej przed zakupem obejrzeć.

Ewentualnie skrzynka do regeneracji, ale to drogo wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!