Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

jako ty[owy przyklad nowego uzytkownika-lenia nie przeszukalem zbyt dokladnie formu by znalezc odpowiedz na dreczace pytanie.zatem by nie przedluzac i nie doprpwadzac moderatora do szalenstwa pytam wprost:czy ktus zna znaczenie symbli ktore podswietlaja sie na desce rodzielczej na lini immobilajse,abs,i co koliwek tak cholera jest.....konkretnie interesuje mnie kontrolka druga od prawej yuz nad obrotomierzem.zapala mi sie podczas jazdy z blizej mi nie jasnych przyczyn.Zeby nie przedluzac,dziekuje,pozdrawiam

ps moje megane to rok 99 1,6 silnik,"sport"<ok>

 

Z powodu naruszeń regulaminu, które dobitnie opisałeś na wstępie posta, temat zamykam.

To Twoje świadome postępowanie i robienie sobie kabaretu z zasad panujących na forum, zostajesz nagrodzony czerwonym paseczkiem. Jeszcze dwa takie zaliczysz i będziesz miał "forum w wersji demo", jak to określił wcześniej jeden z userów, który podobnie sie zachowywał.

co do samego problemu opisanego w poscie, ściągnij sobie instrukcję, tam wszystko jest opisane. By się dowiedzieć gdzie jest instrukcja, użyj wyszukiwarki forum. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to lampka elektronicznego systemu sterowania. Po włączeniu zapłonu zaświeca się na 3 sekundy. jeżeli zapala się w czasie jazdy oznacza uszkodzenie elektronicznego systemu wtryskowo-zapłonowego. Lub uszkodzenie automatycznej skrzyni biegów jeżeli posiadasz <ok> a to sport to masz tylko na naklejce :( :) :) :) ;) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!