Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Coupe konta Hatchback


adizaw85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak czytam o coupe to są one na 4 osoby?? Bo trochę mnie to dziwi po np Tico czy Cinquecento są na 5 osób.

Bo chce sobie kupić megane a coupe mi się bardzo podobają ale martwi mnie ze tylko 2 osoby z tyłu mogą siedziec.

 

P.S Jestem nowy wiec jak coś źle napisze czy nie w tym miejscu to proszę mocno nie bić ;-)

Acha jeszcze jedno czy uważacie ze żółty kolor w coupe jest dla kobiet?? Bo spotkałem się z taką opinią.Jak dla mnie to nie, ten kolor najbardziej pasuje i mam dwie megane coupe na oku i obydwie żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coupe jest rejestrowana na cztery osoby <ok>)))) Co do miejsca z tyłu to nie jest aż tak tragicznie na pewno lepiej i wygodniej się siedzi z tyłu w megane coupe niż np w oplu tigra tam powyżej 150cm wzrostu wycierasz włosy z głowy :()))). Coupe jest na 4 osoby co nie oznacza wcale że nie możesz zabrać 5 , kwestia później na jakiego policjanta trafisz. No i wrażeń z jazdy piątego pasażera który siedzi na środku tylnej kanapy a w pupę uwiera go schowek :)))))))))).

Wersja HB jest 5 osobowa.

Coupetka wcale nie jest samochodem dla kobiety , ma się podobać tobie i nie przejmuj się opiniami innych, niech sobie myślą co chcą. Tak samo co do wspomnianej Tigry także słyszałem opinie że to samochód dla kobiety.

A kolor to już w ogóle nie ma znaczenia , pamiętaj że kolor nie jeździ przy wyborze zwracałbym uwagę na inne rzeczy.Żółta jest po prostu najczęściej spotykana, dlatego ja jeżdżę bordową :)))))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzież czytałem ze można zarejestrować na 5 osób.Coupe bardzo mi się podoba ale Hatchback był by bardziej praktyczniejszy i teraz się głowie co wybrać.Teraz jeżdżę tico i bardzo mało kiedy jadę w pięciu a do pracy jak się zdarzy to 10 km wytrzymają w 5 <ok>

Tak jak pisałem mam na oku dwie coupe i obydwie żółte w Hatchback jest większy wybór koloru.

Nie da sie tej półki wymontować?? A druga sprawa ze nie mam tam pasów na trzecią osobe.

Na nie których ogłoszeniach było napisane ze na 5 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie mam HB ale coupe bardzo mi się podoba... zwłaszcza cabrio...

mimo iż spotkałem się też z opiniami, że to autko jest takie bardziej kobiece... (z czym sie nie zgadzam:) ) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupe kobiece??? hahaha Zdecydowanie auto dla facetow !! szczegolnie w żółtym kolorze. Co do 5 osob... Coupetka otrzymałą homologacje na 4 osoby wiec... jesli chciałby ktos wozic legalnie 5 to sadze ze musiałby sam dokonac homologowania jej...Montaz 5 pasa bezpieczenstaw,siedziska ( ktore nigdy fabrycznie nie było robione) Jakos wydaje mi sie ze koszt przekroczyłby znacznie wartosc auta... Co do pojemnosci bagaznikow-w hatchbacku laduje dwie kolumny 1.1 m wyskosci kazda ,do tego rack ze sprzetem i wzamacniaczami (90cm wys.) troche pierdołek <ok> i pod sufitem pozostaje troszki miejsca ka kurtki itp. :( Wszystko to przy max wykorzystaniu pzestrzeni-siedzenia połozone W coupe jak widze ten bagaznik to ledwo torbe tam zmieszcze :) Jak wozisz wieksze rzeczy to niestety coupe jest nie dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coupe jest zawsze 4 osobowe, są przypadki, że jest zarejestrowane na 5 osób (kompetencja naszych wydziałów komunikacji) ale i tak w razie kontroli leżysz bo tam nie ma pasów dla środkowego pasażera ani nawet siedziska (bo po środku jest plastikowy schowek)

 

poza tym w coupe półki nie wymontujesz, bo pod półka są wzmocnienia nadwozia oraz tylna szyba jest nieruchoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera dopiero teraz się upewniłem ze jest na 4 miejsca :-?

A tak mi sie podoba te coupe :-( To takie moje marzenie z dzieciństwa :cry:

No nic wybór padnie na Hatchbac bo sobie upatrzyłem ze muszę mieć megan <ok>

Hatchbac bardziej funkcjonalny 5 osób, 4 drzwi. Wiecej jest ofert HB phII niz coupe phII.

Za niedługo będę sie za jakąś rozglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do Ciebie. Mi też bardziej się podobają coupe ale ze względów przaktycznych wolałem HB. Wyobraź sobie jakie denerwujące jest wypuszczanie pasażera siedzącego z tyłu. Po czasie kłócił byś się z pasażerem z boku o to kto ma wyjść i podnieść siedzenie hehe. A i według mnie niema podziału samochodów na kobiecy i męski. Każdy kupuje auto na swój gust. No chyba że jest to auto w kolorze różowym, ale w pewnym sensie to też kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nigdy nie przepadałem z autami 3dzwiowymi ale dla tego auta byłem wstanie zrobić wyjątek ale ze jest na 4 osoby z tym się nie pogodzę <ok> Coupe był by dobry jako drugi samochód w rodzinie.Gdzie ojciec ma swoje auta a synek ma swoje małe sportowe auto.A niestetu u mnie w rodzinie tylko ja mam prawo jazdy,fakt ze ja płace ze swoich na auto i teoretycznie mógłbym kupić nawet 2 osobowe auto a rodzinka niech się wozi komunikacją miejską :(

Jakos dla mnie HB jest dużym autem fakt ze jeżdżę tico ;-) lepiej sie czuje w małych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując moją HB zrezygnowałem z auta 3-drzwiowego. Mają ładną linie i wygodniej sie wsiada <ok>, ale myśląc o rodzinie (moja żonka nie była by śczęśliwa wciskając sie z fotelikiem na tylne siedzenie) wybrałem 5 drzwiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coupe ma krótszy rozstaw osi to musi mieć mniej miejsca, poza tym to auto 2 drzwiowe...

 

chodziło mi o całą bryłę coupe - lekko mówiąc wygląda jak :shock:

no ale każdy wie, że o gustach się nie dyskutuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!